Vallakantselei

 

Jurist

Kaupo Piirsalu

tel 750 2614

e-post kaupo.piirsalu@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel

 

Registripidaja

Ilve Kahro

tel 750 2600

e-post ilve@ylenurme.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Infospetsialist

Heigo Mägi

e-post heigo.magi@kambja.ee


Finantsosakond

 

 

Finantsjuht

Eve Jaanus

tel 750 2603

e-post eve.jaanus@kambja.ee


 

Pearaamatupidaja

Eha Paade

tel 741 6200

e-post eha.paade@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


 

Raamatupidaja

Reet Keeroja

tel 750 2611

e-post reet.keeroja@ylenurme.ee


 

Raamatupidaja

Airike Feirik

tel 741 6244

e-post airike.feirik@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


 

Raamatupidaja

Marita Suits

tel 741 6244

e-post marita.suits@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel

Sotsiaalosakond

Sotsiaalosakonna juhataja

Rahel Tamm

tel 750 26045627 7072

e-post rahel.tamm@ylenurme.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Haridusnõunik

Maia Uibo

tel +372 750 2606

e-post maia.uibo@kambja.ee

Vastuvõtt:

Kokkuleppel


Sotsiaaltöö spetsialist

Marge Maidla

tel 750 26125691 1999

e-post marge.maidla@ylenurme.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Sotsiaaltöö spetsialist

Meriliis Kuuslap

tel 741 6205502 5840

e-post meriliis.kuuslap@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Lastekaitsespetsialist

Lena Komkova

tel 5911 9068

e-post lena.komkova@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Lastekaitsespetsialist

Aare Laak

tel 750 2612, 5696 5611
e-post aare.laak@kambja.ee

Vastuvõtt:

Kokkuleppel


Koduhooldustöötaja

Marika Mängli


Koduhooldustöötaja

Marika Lellep


Lastekaitsespetsialist

Kristiina Puistaja

Teenistussuhe peatunud alates 29.03.2020


Maa- ja ehitusosakond

Maa- ja ehitusosakonna juhataja

Timo Varik

tel 750 26155684 1033

e-post timo.varik@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Ehitusspetsialist

Ragnar Joosep

tel +372 741 64505672 2021

e-post ragnar.joosep@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Planeerimisspetsialist

Riivo Leiten

tel 5672 2025

e-post riivo.leiten@kambja.ee

Vastuvõtt:

Kokkuleppel


Maaspetsialist

Marge Einola

tel +372 511 0706750 2605 

e-post marge@ylenurme.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Maaspetsialist

Arved Küngas

tel +372 5295 957741 6207

e-post arved.kungas@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Arendusosakond

Arendusjuht

Kristi Kull

tel 527 6413

e-post kristi.kull@ylenurme.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Keskkonnaspetsialist

Taivo Prants

tel 5919 3320

e-post taivo.prants@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Hankespetsialist

Kersti Luik

Teenistussuhe peatunud alates 25.01.2021


Haldusosakond

Haldusjuht

Ülo Plakso

tel 5684 1034

e-post ulo.plakso@kambja.ee

Vastuvõtt:

Kokkuleppel