Asutuse kontaktid

Kambja Vallavalitsus

Aadress: Pargi 2, Ülenurme alevik, Kambja vald, 61714 Tartumaa

tel +372 750 2601; 750 2600

e-post vald@kambja.ee

https://www.kambja.ee

Registrikood: 77000275

Arvelduskontod:

AS SEB Pank EE791010102034606009

Swedbank AS EE592200221068464111

Asutuse kantselei avatud: 

E–N 8.30–12.00, 12.30–16.30

R 8.30–12.00, 12.30–14.00

Ametnike poole palume pöörduda eelkõige helistades või kirjutades. Vastuvõtuaeg tuleb eelnevalt ametnikuga kokku leppida. Vastuvõtt toimub vastavalt kokkulepitule vallamajas (Pargi 2, Ülenurme) või Kambja teenuskeskuses (Kesk 2, Kambja).

Kambja Vallavalitsus on Kambja valla ametiasutus. Kambja Vallavalitsuse kui täitevorgani liikmed leiate siit

Asutuse juht

Valdkondade juhid

Liis Rosin

abivallavanem
(sotsiaal-, haridus- ja kultuurivaldkond)

tel +372 5301 6055
e-post liis.rosin@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Toomas Järveoja

abivallavanem
(ehitus-, planeeringute- ja haldusvaldkond)

tel +372 5340 3160
e-post toomas.jarveoja@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Vallakantselei

Marina Lehismets

vallasekretär

tel +372 5688 5812
e-post marina.lehismets@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Jaanika Liblik

vallasekretäri abi

tel +372 5828 2032 
e-post jaanika.liblik@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Kristina Reigo

kantselei spetsialist

tel +372 750 2601, 5625 1220 
e-post kristina.reigo@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Kaupo Piirsalu

jurist

tel +372 5341 1210
e-post kaupo.piirsalu@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Annika Kiisk

jurist

tel +372 5301 1185
e-post annika.kiisk@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Reet Kiuru

andmekaitsespetsialist

tel +372 741 64615664 2006
e-post reet.kiuru@kambja.ee

Puhkusel 17.–21.06


Marko Ojakivi

kommunikatsioonijuht

tel +372 515 6142
e-post marko.ojakivi@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Heigo Mägi

infospetsialist

tel +372 5306 6245
e-post heigo.magi@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Finantsosakond

Eve Jaanus

finantsjuht

tel +372 750 2603
e-post eve.jaanus@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Eha Paade

pearaamatupidaja

tel +372 741 6200
e-post eha.paade@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Marlene Tammoja

raamatupidaja

tel  +372 5350 3460750 2611

e-post marlene.tammoja@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Airike Feirik

raamatupidaja

tel +372 5304 7070
e-post airike.feirik@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Marita Suits

raamatupidaja

tel 741 6244
e-post marita.suits@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Sotsiaalosakond

Rahel Tamm

sotsiaalosakonna juhataja

tel +372 5627 7072
e-post rahel.tamm@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Marge Maidla

sotsiaaltöö spetsialist

tel +372 5691 1999
e-post marge.maidla@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Tiina Lobjakas

sotsiaaltöö spetsialist

tel +372 502 5840
e-post tiina.lobjakas@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel
Puhkusel 19.–21.06


Aare Laak

sotsiaaltöö spetsialist

tel +372 5696 5611
e-post aare.laak@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Meriliis Kuuslap

sotsiaaltöö spetsialist

tel +372 5468 0008
e-post meriliis.kuuslap@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Kristiina Puistaja

lastekaitsespetsialist

tel +372 5785 4166
e-post kristiina.puistaja@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Lena Komkova

lastekaitsespetsialist

tel +372 5911 9068
e-post lena.komkova@kambja.ee

Puhkusel 10.06–05.07


Signe Sulg

peretöötaja

tel +372 5305 1235
e-post signe.sulg@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Marika Lellep

koduhooldustöötaja

e-post marika.lellep@kambja.ee

 


Marika Mängli

koduhooldustöötaja

e-post marika.mangli@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Merilin Priimäe

noorte heaolu spetsialist

tel +372 5345 3655
e-post merilin.priimae@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Maa- ja ehitusosakond

Kesk 2, Kambja 

Timo Varik

maa- ja ehitusosakonna juhataja

tel +372 750 26155684 1033
e-post timo.varik@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Riivo Leiten

juhtiv planeerimisspetsialist

tel +372 5672 2025
e-post riivo.leiten@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel
Puhkusel 20.06–05.07


Kristel Altsaar

planeerimisspetsialist

tel +372 5300 9986
e-post kristel.altsaar@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Sandra Marran

ehitusjärelevalve spetsialist

tel +372 5304 9940
e-post sandra.marran@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Janek Kuld

ehitusspetsialist

tel +372 5672 2021
e-post janek.kuld@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Marge Einola

maaspetsialist

tel +372 5817 0211
e-post marge.einola@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Arved Küngas

maaspetsialist

tel +372 5303 3725
e-post arved.kungas@kambja.ee

Puhkusel 17.–21.06


Haridus- ja kultuuriosakond

Anneli Vetka

haridus- ja kultuuriosakonna juhataja

tel +372 5860 7882
e-post anneli.vetka@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Tair Anton

kultuuri- ja spordispetsialist

tel +372 5486 0890
e-post tair.anton@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Majandusosakond

Kesk 2, Kambja 

Ülo Plakso

majandusosakonna juhataja

tel +372 5684 1034
e-post ulo.plakso@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Ragnar Veemaa

vallavara spetsialist

tel +372 5443 0145
e-post ragnar.veemaa@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Reio Jüriöö

vallainsener

tel +372 5190 7766
e-post reio.jurioo@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Kersti Luik

hankespetsialist

tel +372 5433 0577
e-post kersti.luik@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Erki Tamm

arendusspetsialist

tel +372 5301 1444
e-post erki.tamm@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Eva-Mai Männiste

jäätmespetsialist

tel +372 5919 3320
e-post eva-mai.manniste@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Gerda Ustimenko

keskkonnaspetsialist

tel +372 5365 8128
e-post gerda.ustimenko@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Joosep Kaur

teedespetsialist

tel +372 5302 9187
e-post joosep.kaur@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel