Asutuse kontaktid

Kambja Vallavalitsus

Aadress: Pargi 2, Ülenurme alevik, Kambja vald, 61714 Tartumaa

tel +372 750 2601; 750 2600

e-post vald@kambja.ee

https://www.kambja.ee

Registrikood: 77000275

Arvelduskontod:

AS SEB Pank EE791010102034606009

Swedbank AS EE592200221068464111

Asutuse kantselei avatud: 

E–N 8.30–12.00, 12.30–16.30

R 8.30–12.00, 12.30–14.00

Ametnike poole palume pöörduda eelkõige helistades või kirjutades. Vastuvõtuaeg tuleb eelnevalt ametnikuga kokku leppida. Vastuvõtt toimub vastavalt kokkulepitule vallamajas (Pargi 2, Ülenurme) või Kambja teenuskeskuses (Kesk 2, Kambja).

Argo Annuk

vallavanem

tel  +372 5336 6366
e-post argo.annuk@kambja.ee


Alar Arukuusk

abivallavanem
(majanduse, ehituse, planeeringute
ja arenduse valdkond)

tel +372 5340 3160
e-post alar.arukuusk@kambja.ee

Puhkusel 08.–26.08


Liis Rosin

abivallavanem
(sotsiaal-, haridus- ja kultuurivaldkond)

tel +372 5301 6055
e-post liis.rosin@kambja.ee

Puhkusel 08.–22.08


Vallakantselei

Marina Lehismets

vallasekretär

tel +372 5688 5812
e-post marina.lehismets@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Reet Kiuru

volikogu sekretär

tel +372 741 64615664 2006
e-post reet.kiuru@kambja.ee

Puhkusel 01.–12.08


Margreth Adamson

jurist

tel +372 750 2614
e-post margreth.adamson@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Anne Noop

dokumendihalduse spetsialist

tel +372 750 2601
e-post anne.noop@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Ilve Kahro

registripidaja

tel +372 750 2600
e-post ilve.kahro@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Marko Ojakivi

kommunikatsioonijuht

tel +372 515 6142
e-post marko.ojakivi@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Heigo Mägi

infospetsialist

tel +372 5306 6245
e-post heigo.magi@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Finantsosakond

Eve Jaanus

finantsjuht

tel +372 750 2603
e-post eve.jaanus@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Eha Paade

pearaamatupidaja

tel +372 741 6200
e-post eha.paade@kambja.ee

Puhkusel 10.–19.08


Marlene Tammoja

raamatupidaja

tel  +372 5350 3460750 2611

e-post marlene.tammoja@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel

Puhkusel 15.–24.08


Airike Feirik

raamatupidaja

tel +372 5304 7070
e-post airike.feirik@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Marita Suits

raamatupidaja

tel 741 6244
e-post marita.suits@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel

 


Sotsiaalosakond

Rahel Tamm

sotsiaalosakonna juhataja

tel +372 750 26045627 7072
e-post rahel.tamm@kambja.ee

Puhkusel 01.–26.08, asendab Marge Maidla


Marge Maidla

sotsiaaltöö spetsialist

tel +372 750 26125691 1999
e-post marge.maidla@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Tiina Lobjakas

sotsiaaltöö spetsialist

tel +372 741 6205502 5840
e-post tiina.lobjakas@kambja.ee

Puhkusel 25.07–17.08


Aare Laak

sotsiaaltöö spetsialist

tel 750 26125696 5611
e-post aare.laak@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Lena Komkova

lastekaitsespetsialist

tel +372 5911 9068
e-post lena.komkova@kambja.ee

Puhkusel 01.–26.08


Kristiina Puistaja

lastekaitsespetsialist

tel +372 5785 4166
e-post kristiina.puistaja@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Laura Kongi

peretöötaja

tel +372 5305 1235
e-post laura.kongi@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Haridus- ja kultuuriosakond

Maia Uibo

haridusspetsialist

tel +372 750 2606
e-post maia.uibo@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Kristi Aria

Tõrvandi põhikooli direktor

tel +372 513 8841
e-post kristi.aria@kambja.ee

Puhkusel 04.07–21.08


Maa- ja ehitusosakond

Osakond töötab tervenisti Kambjas vallavalitsuse teenuskeskuses (Kesk 2, Kambja). 

Timo Varik

maa- ja ehitusosakonna juhataja

tel +372 750 26155684 1033
e-post timo.varik@kambja.ee

Puhkusel 25.07–12.08, asendab Riivo Leiten


Riivo Leiten

juhtiv planeerimisspetsialist

tel +372 5672 2025
e-post riivo.leiten@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Kristel Altsaar

planeerimisspetsialist

tel +372 5300 9986
e-post kristel.altsaar@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Sandra Marran

ehitusjärelevalve spetsialist

tel +372 5304 9940
e-post sandra.marran@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Ragnar Joosep

ehitusspetsialist

tel +372 741 64505672 2021
e-post ragnar.joosep@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Marge Einola

maaspetsialist

tel +372 5817 0211
e-post marge.einola@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Arved Küngas

maaspetsialist

tel +372 5303 3725
e-post arved.kungas@kambja.ee

Puhkusel 18.07–12.08


Arendusosakond

Kristi Kull

arendusjuht

tel +372 527 6413
e-post kristi.kull@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Triin Kaaleste

hankespetsialist

tel +372 750 2616
e-post triin.kaaleste@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Haldusosakond

Ülo Plakso

haldusjuht

tel +372 5684 1034
e-post ulo.plakso@kambja.ee

Puhkusel 25.07–14.08, asendab Ragnar Veemaa


Taivo Prants

keskkonnaspetsialist

tel +372 5919 3320
e-post taivo.prants@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Ragnar Veemaa

vallavara spetsialist

tel +372 5443 0145
e-post ragnar.veemaa@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel