Asutuse kontaktid

Kambja Vallavalitsus

Aadress: Pargi 2, Ülenurme alevik, Kambja vald, 61714 Tartumaa

tel +372 750 2601; 750 2600

e-post vald@kambja.ee

https://www.kambja.ee

Registrikood: 77000275

Arvelduskontod:

AS SEB Pank EE791010102034606009

Swedbank AS EE592200221068464111

 

Asutuse kantselei avatud: 

E - N 8.30 - 12.00; 12.30 -16.30, 

R 8.30 - 12.00; 12.30 - 14.00.

Ametnike poole palume pöörduda eelkõige helistades või kirjutades. Vastuvõtuaeg tuleb eelnevalt ametnikuga kokku leppida. Vastuvõtt toimub vastavalt kokkulepitule vallamajas (Pargi 2, Ülenurme) või Kambja teenuskeskuses (Kesk 2, Kambja).

Argo Annuk

vallavanem

tel  +372 5336 6366
e-post argo.annuk@kambja.ee


Alar Arukuusk

abivallavanem
(majanduse, ehituse, planeeringute
ja arenduse valdkond)

tel +372 5340 3160
e-post alar.arukuusk@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Liis Rosin

abivallavanem
(sotsiaal-, haridus- ja kultuurivaldkond)

tel +372 5301 6055
e-post liis.rosin@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Vallakantselei

Marina Lehismets

vallasekretär

tel +372 5688 5812
e-post marina.lehismets@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Reet Kiuru

volikogu sekretär

tel +372 741 64615664 2006
e-post reet.kiuru@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Margreth Adamson

jurist

tel +372 750 2614
e-post margreth.adamson@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Anne Noop

dokumendihalduse spetsialist

tel +372 750 2601
e-post anne.noop@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Ilve Kahro

registripidaja

tel +372 750 2600
e-post ilve.kahro@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Marko Ojakivi

kommunikatsioonijuht

tel +372 515 6142
e-post marko.ojakivi@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Heigo Mägi

infospetsialist

tel +372 5306 6245
e-post heigo.magi@kambja.ee


Finantsosakond

Eve Jaanus

finantsjuht

tel +372 750 2603
e-post eve.jaanus@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Eha Paade

pearaamatupidaja

tel +372 741 6200
e-post eha.paade@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Marlene Tammoja

raamatupidaja

tel +372 750 2611
e-post marlene.tammoja@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel

Puhkusel: 11.-20.05


Airike Feirik

raamatupidaja

tel +372 5304 7070
e-post airike.feirik@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel

Puhkusel 16.-25.05


Marita Suits

raamatupidaja

tel 741 6244
e-post marita.suits@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel

Puhkusel: 09.-20.05


Sotsiaalosakond

Rahel Tamm

sotsiaalosakonna juhataja

tel +372 750 26045627 7072
e-post rahel.tamm@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Marge Maidla

sotsiaaltöö spetsialist

tel +372 750 26125691 1999
e-post marge.maidla@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Tiina Lobjakas

sotsiaaltöö spetsialist

tel +372 741 6205502 5840
e-post tiina.lobjakas@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Aare Laak

sotsiaaltöö spetsialist

tel 750 26125696 5611
e-post aare.laak@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Lena Komkova

lastekaitsespetsialist

tel +372 5911 9068
e-post lena.komkova@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel

Puhkusel 16.-22.05


Kristiina Puistaja

lastekaitsespetsialist

tel +372 5785 4166
e-post kristiina.puistaja@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Laura Kongi

peretöötaja

tel +372 5305 1235
e-post laura.kongi@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Haridus- ja kultuuriosakond

Maia Uibo

haridusspetsialist

tel +372 750 2606
e-post maia.uibo@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Kristi Aria

Tõrvandi põhikooli direktor

tel +372 513 8841
e-post kristi.aria@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Maa- ja ehitusosakond

Timo Varik

maa- ja ehitusosakonna juhataja

tel +372 750 26155684 1033
e-post timo.varik@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Riivo Leiten

juhtiv planeerimisspetsialist

tel +372 5672 2025
e-post riivo.leiten@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Kristel Altsaar

planeerimisspetsialist

tel +372 5300 9986
e-post kristel.altsaar@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Sandra Marran

ehitusjärelevalve spetsialist

tel +372 5304 9940
e-post sandra.marran@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Ragnar Joosep

ehitusspetsialist

tel +372 741 64505672 2021
e-post ragnar.joosep@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Marge Einola

maaspetsialist

tel +372 5817 0211
e-post marge.einola@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Arved Küngas

maaspetsialist

tel +372 5303 3725
e-post arved.kungas@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Arendusosakond

Kristi Kull

arendusjuht

tel +372 527 6413
e-post kristi.kull@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Triin Päid

hankespetsialist

tel +372 750 2616
e-post triin.paid@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Haldusosakond

Ülo Plakso

haldusjuht

tel +372 5684 1034
e-post ulo.plakso@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Taivo Prants

keskkonnaspetsialist

tel +372 5919 3320
e-post taivo.prants@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel

Puhkusel 16.-23.05