Asutuse kontaktid

Kambja Vallavalitsus

Aadress: Pargi 2, Ülenurme alevik, Kambja vald, 61714 Tartumaa

tel +372 750 2600
e-post vald@kambja.ee

http://www.kambja.ee

Registrikood: 77000275

Arvelduskontod:

AS SEB Pank EE791010102034606009

Swedbank AS EE592200221068464111

 

Vastuvõtt

Seoses koroonaviiruse üha suureneva levikuga on vallavalitsuse ametnikud alates 16. novembrist osaliselt kaugtööl.

Vallavalitsusel on palve, et pöörduksite vallavalitsuse ametnike poole eelkõige helistades või kirjutades. Ametnikega on võimalik kohtuda vaid äärmisel vajadusel eelnevalt aeg kokku leppides. Kohtumisel tuleb kanda näomaski.

Sotsiaal- ja terviseosakonna ametnike kontaktid leiate SIIT.
Sotsiaaltööspetsialisti, lastekaitsespetsialisti või sotsiaalosakonna juhatajaga kohtumiseks tuleb aeg ette registreerida pöördudes ametniku poole kirja või telefoni teel.

Elukoha ja sünni registreerimist on võimalik teha elektrooniliselt: https://www.rahvastikuregister.ee/.

Elukohta ja sündi on võimalik Kambja vallavalitsuses registreerida vaid erandjuhtudel ja etteregistreerimisel registripidaja Ilve Kahro, tel 750 2600, ilve@ylenurme.ee

Paneme kõigile inimestele südamele, et rahvarohketes kohtades kannaksite võimalusel näomaski ning et desinfitseeriksite käsi. Kui olete jäänud haigeks, peate püsima kodus.

Terviseameti info ja juhised: https://www.terviseamet.ee/

Vallavanema ja ametnike kontaktid:

 

 

Nimi

Kontakt

 

Vallavanem

Aivar Aleksejev

tel 513 8685

e-post aivar@ylenurme.ee

 

Vallakantselei

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Vallasekretär

Marina Lehismets

750 2601,
5688 5812

marina.lehismets@kambja.ee

-

Jurist Kaupo Piirsalu

750 2614

kaupo.piirsalu@kambja.ee

Kokkuleppel

Volikogu sekretär

Reet Kiuru

741 6461,
5664 2006

reet.kiuru@kambja.ee

-

Registripidaja-sekretär

Ilve Kahro

750 2600

ilve@ylenurme.ee

Kokkuleppel

Registripidaja-sekretär

Merle Saik

741 6335,
5304 7070

merle.saik@kambja.ee

Kokkuleppel

Infospetsialist

Heigo Mägi

heigo.magi@kambja.ee

-

Finantsosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Finantsjuht

Eve Jaanus

750 2603

eve.jaanus@kambja.ee

-

Pearaamatupidaja

Eha Paade

741 6200

eha.paade@kambja.ee

Kokkuleppel

Raamatupidaja

Reet Keeroja

750 2611

reet.keeroja@ylenurme.ee

-

Raamatupidaja

Airike Feirik

741 6244

airike.feirik@kambja.ee

Kokkuleppel

Raamatupidaja

Marita Suits

741 6244

marita.suits@kambja.ee

Kokkuleppel

Sotsiaalosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Osakonna juhataja

Rahel Tamm

750 2604,
5627 7072

rahel.tamm@ylenurme.ee

Kokkuleppel

Haridusnõunik

Maia Uibo

750 2606

maia.uibo@kambja.ee

Kokkuleppel

Sotsiaaltöö spetsialist

Marge Maidla

750 2612,
5691 1999

marge.maidla@ylenurme.ee

Kokkuleppel

Sotsiaaltöö spetsialist

Meriliis Kuuslap

741 6205,
502 5840

meriliis.kuuslap@kambja.ee

Kokkuleppel

Lastekaitsespetsialist

Lena Komkova

5911 9068

lena.komkova@kambja.ee

Kokkuleppel

Lastekaitsespetsialist Aare Laak

750 2612
5696 5611

aare.laak@kambja.ee

Kokkuleppel

Koduhooldustöötaja

Marika Mängli

- -

Koduhooldustöötaja

Marika Lellep

5672 1900

-

Maa- ja ehitusosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Maa- ja ehitusosakonna juhataja

Timo Varik

750 2615,
5684 1033

timo.varik@kambja.ee

Kokkuleppel

Ehitusspetsialist

Ragnar Joosep

741 6450,
5672 2021

ragnar.joosep@kambja.ee

Kokkuleppel

Planeerimisspetsialist

Riivo Leiten

5672 2025

riivo.leiten@kambja.ee

Kokkuleppel

Maaspetsialist

Marge Einola

750 2605,
511 0706

marge@ylenurme.ee

 

Kokkuleppel

Maaspetsialist

Arved Küngas

741 6207,
529 5957

arved.kungas@kambja.ee

Kokkuleppel

Arendusosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Arendusjuht

Kristi Kull

527 6413

kristi.kull@ylenurme.ee

Kokkuleppel

Hankespetsialist Kersti Luik
 
-

Keskkonnaspetsialist

Taivo Prants

5919 3320

taivo.prants@kambja.ee

 
Kokkuleppel

Haldusosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Haldusjuht

Ülo Plakso

5684 1034

ulo.plakso@kambja.ee

Kokkuleppel

Kambja Vallavalitsuse struktuur ja teenistuskohtade koosseis

Kambja Vallavalitsuse liikmed

Kambja Vallavolikogu liikmed