Kambja Vallavolikogu liikmed

18.09.18

Volikogu liige              

Valimisnimekiri

Eestseisus/
komisjon

Tel           

E-post

Heiki Sarapuu

Reformierakond

Esimees

55659324

heiki.sarapuu@yle.edu.ee

Illari Lään

Reformierakond

Revisjonikomisjoni liige

5028538

illari.laan@eava.ee

Irma Drenkhan

VL Koduvald

Aseesimees

Sotsiaalkomisjoni esimees

53951146

irma.drenkhan@gmail.com

Margot Võsokov

Reformierakond

 -

56493901

margotvosokov@hotmail.com

Toomas Arumägi

Reformierakond

Maakomisjoni esimees

5247605

toomas.arumagi@gmail.com

Avo Alliksaar

VL Koduvald

Revisjonikomisjoni esimees

5207262

avo.alliksaar@gmail.com

Leho Liiv

Reformierakond

 -

5176701

leho.liiv@gmail.com

Anti Kalvet

SDE

 -

5092548

anti.kalvet.001@mail.ee

Marek Palusoo

VL Koduvald

Rahandus- ja majanduskomisjoni aseesimees

56494038

marekpalusoo@gmail.com

Triin Nõmmistu

Reformierakond

 -

55984956

triin.nommistu@gmail.com

Ülo Karpov

Reformierakond

Sotsiaalkomisjoni aseesimees

5039927

ulo.karpov@alecoq.ee

Rauno Kiuru

VL Koduvald

Haridus- ja kultuurikomisjoni aseesimees

53972794

rkiuru1@gmail.com

Meelis Michelson

Reformierakond

Revisjonikomisjoni liige

56691600

mikesun600@gmail.com

Peep Puis

Reformierakond

 Haridus- ja kultuurikomisjoni esimees

5082255

peep.puis@ylenurme.ee

Arne Peda

Reformierakond

-

5164080

arne526@gmail.com

Oliver Ots

VL Koduvald

Maakomisjoni aseesimees

56503638

oliverots@mail.ee

Urmas Sarja Reformierkaond - 5143163 urmas@taure.ee
Rait Rohumägi Reformierakond - 5233793 rait@saarek.ee

Vahur Järv

VL Koduvald

-

5091117

sepasoodi@hot.ee

Toomas Keldoja

SDE

 -

53446290

toomas.keldoja@gmail.com

Virgo Kurist

EKRE

 -

5518069

virgo.kurist@gmail.com