Maa- ja ehitusosakond

Kambja vallavalitsuse maa- ja ehitusosakonna pädevuses on maakorralduse, planeerimise, projekteerimise ja ehituse küsimused.

Osakond töötab Kambjas vallavalitsuse teenuskeskuses (Kesk 2, Kambja). 

Ametnike poole palume pöörduda eelkõige helistades või kirjutades. Vastuvõtuaeg tuleb eelnevalt ametnikuga kokku leppida. Vastuvõtt toimub vastavalt kokkulepitule Kambja teenuskeskuses (Kesk 2, Kambja) või vallamajas (Pargi 2, Ülenurme).

Kesk 2, Kambja 

Timo Varik

maa- ja ehitusosakonna juhataja

tel +372 750 26155684 1033
e-post timo.varik@kambja.ee

Puhkusel 25.06–12.07; 29.07–09.08
asendab Sandra Marran


Riivo Leiten

juhtiv planeerimisspetsialist

tel +372 5672 2025
e-post riivo.leiten@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel
Puhkusel 22.–25.07

 


Kristel Altsaar

planeerimisspetsialist

tel +372 5300 9986
e-post kristel.altsaar@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel
Puhkusel 11–12.07; 22.07–09.08

 


Sandra Marran

ehitusjärelevalve spetsialist

tel +372 5304 9940
e-post sandra.marran@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Janek Kuld

ehitusspetsialist

tel +372 5672 2021
e-post janek.kuld@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Marge Einola

maaspetsialist

tel +372 5817 0211
e-post marge.einola@kambja.ee

Puhkusel 25.06–12.07


Arved Küngas

maaspetsialist

tel +372 5303 3725
e-post arved.kungas@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel
Puhkusel 15.07–02.08