Kambja vallavolikogu liikmed

Aivar Aleksejev

Kambja Vallavolikogu esimees

Arengu- ja planeerimiskomisjon

Valimisliit Hoiame Head

tel +372 513 8685
e-post aivar.aleksejev@kambja.ee

 


Avo Alliksaar

Kambja Vallavolikogu liige

Hariduskomisjon

Isamaa Erakond

tel +372 520 7262
e-post avo.alliksaar@gmail.com


Toomas Arumägi

Kambja Vallavolikogu liige

Arengu- ja planeerimiskomisjoni esimees

Valimisliit Hoiame Head

tel +372 524 7605
e-post toomas.arumagi@gmail.com


Olavi Jänes

Kambja Vallavolikogu liige

Revisjonikomisjon

Valimisliit Ettevõtlik Kambja 

tel -
e-post olavijanes@yahoo.com


Ülo Karpov

Kambja Vallavolikogu liige

Sotsiaalkomisjoni aseesimees

Valimisliit Hoiame Head

tel +372 503 9927
e-post ulo.karpov@alecoq.ee


Urmas Kink

Kambja Vallavolikogu aseesimees

Revisjonikomisjoni esimees

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

tel +372 509 7418
e-post urmaskink63@gmail.com


Rauno Kiuru

Kambja Vallavolikogu liige

Kultuuri- ja spordikomisjoni esimees

Valimisliit Hoiame Head

tel +372 5397 2794
e-post rauno.kiuru@kambja.ee


Tarmo Kleimann

Kambja Vallavolikogu liige

Majanduskomisjoni esimees

Valimisliit Ettevõtlik Kambja

tel +372 501 1363
e-post tarmo@astri.ee


Kuldar Lepik

Kambja Vallavolikogu liige

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

tel +372 5657 3833
e-post kuldar@hekumen.ee


Tanel Melk

Kambja Vallavolikogu liige

Majanduskomisjoni aseesimees

Eesti Reformierakond

tel +372 5344 1551
e-post tanel.melk@lmp.ee

 


Argo Meresaar

Kambja Vallavolikogu liige

Kultuuri- ja spordikomisjon

Eesti Reformierakond

tel +372 521 5700
e-post meresaar@hotmail.com


Brit Mesipuu

Kambja Vallavolikogu liige

Sotsiaalkomisjoni esimees

Hariduskomisjoni aseesimees

Valimisliit Ettevõtlik Kambja

tel +372 521 5511
e-post brit@milos.ee


Meelis Michelson

Kambja Vallavolikogu liige

Revisjonikosmisjoni aseesimees

Sotsiaalkomisjon

Eesti Reformierakond

tel +372 5669 1600
e-post mikesun600@gmail.com


Toomas Otsatalo

Kambja Vallavolikogu liige

Arengu- ja planeerimiskomisjon

Majanduskomisjon

Eesti Reformierakond

tel +372 528 7510
e-post toomas.otsatalo@mail.ee

 


Arne Peda

Kambja Vallavolikogu liige

Arengu- ja planeerimiskomisjon

Valimisliit Hoiame Head

tel +372 516 4080
e-post arne526@gmail.com

 


Toivo Salus

Kambja Vallavolikogu liige

Kultuuri- ja spordikomisjoni aseesimees

Majanduskomisjon

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

tel +372 5667 5567
e-post toivo.salus@mail.ee

 


Heiki Sarapuu

Kambja Vallavolikogu liige

Hariduskomisjon

Kultuuri- ja spordikomisjon

Valimisliit Hoiame Head

tel +372 5565 9324
e-post heiki.sarapuu@yle.edu.ee


Ivar Tedrema

Kambja Vallavolikogu liige

Majanduskomisjon

Isamaa Erakond

tel +372 501 1587
e-post tedrema.ivar@gmail.com

 


Triin Nõmmistu

Kambja Vallavolikogu liige

Arengu- ja planeerimiskomison

Eesti Reformierakond

tel +372 5598 4956
e-post triin.nommistu@gmail.com

 


Alan Uibo

Kambja Vallavolikogu liige

Arengu- ja planeerimiskomisjoni aseesimees

Valimisliit Ettevõtlik Kambja

tel +372 506 0660
e-post alan@uibo.ee