Kambja vallavolikogu liikmed

23.11.21

 

Nimi                             Eestseisus, komisjon

Valimisnimekri

Telefon

E-post

Aivar Aleksejev

Volikogu esimees

VLHH

513 8685

aivar.aleksejev@ylenurme.ee

Avo Alliksaar

 

IE

520 7262

avo.alliksaar@gmail.com

Toomas Arumägi

Arengu- ja planeerimiskomisjoni esimees

VLHH

524 7605

toomas.arumagi@gmail.com

Olavi Jänes

Revisjonikomisjoni aseesimees

VLEK

 

olavijanes@yahoo.com

Urmas Kink

Volikogu aseesimees

EKRE

509 7418

urmaskink@hot.ee

Rauno Kiuru

Haridus- ja kultuurikomisjoni esimees

VLHH

5397 2794

rkiuru1@gmail.com

Tarmo Kleimann

Majanduskomisjoni esimees

VLEK

501 1363

tarmo@astri.ee

Virgo Kurist

Revisjonikomisjon

EKRE

551 8069

virgo.kurist@gmail.com

Kuldar Lepik

Majanduskomisjoni aseesimees

EKRE

5657 3833

kuldar@hekumen.ee

Illari Lään

 

RE

502 8538

illari@westil.ee

Tanel Melk

 

RE

5344 1551

tanel.melk@lmp.ee

Argo Meresaar

 

RE

521 5700

meresaar@hotmail.com

Brit Mesipuu

Sotsiaalkomisjoni esimees

VLEK

521 5511

brit@milos.ee

Triin Nõmmistu

Revisjonikomisjoni esimees

RE

5598 4956

triin.nommistu@gmail.com

Toomas Otsatalo

 

RE

528 7510

toomas.otsatalo@mail.ee

Arne Peda

 

VLHH

516 4080

arne526@gmail.com

Liis Rosin

Sotsiaalkomisjoni aseesimees

VLHH

511 0211

liisrosin@hotmail.com

Heiki Sarapuu

 

VLHH

5565 9324

heiki.sarapuu@yle.edu.ee

Ivar Tedrema

 

IE

501 1587

tedrema.ivar@gmail.com

Alan Uibo

Arengu- ja planeerimiskomisjoni aseesimees

VLEK

506 0660

alan@uibo.ee

Margot Võsokov

Haridus- ja kultuurikomisjoni aseesimees

RE

5649 3901

margotvosokov@hotmail.com

 


EKRE - Eesti Konservatiivne Rahvaerakond, IE - ISAMAA Erakond, VLEK - valimisliit Ettevõtlik Kambja, VLHH - valimisliit Hoaiame Head, RE - Reformierakond 

Kambja valla valimiskomisjoni 10.11.2021 otsus nr 7 „Volikogu liikmete registreerimine"

Kambja valla valimiskomisjoni 16.11.2021 otsus nr 11 „Volikogu esimehe valimise tulemuste kindlakstegemine"

Kambja vallavolikogu 16.11.2021 otsus nr 1 „Vallavolikogu aseesimehe valimine"

Kambja vallavolikogu 16.11.2021 istungi protokoll nr 1