Kambja vallavolikogu liikmed

17.11.22

 

Nimi                             Eestseisus, komisjon

Valimisnimekri

Telefon

E-post

Aivar Aleksejev

Volikogu esimees

Põhimääruskomisjoni esimees

VLHH

513 8685

aivar.aleksejev@kambja.ee

Avo Alliksaar

 

IE

520 7262

avo.alliksaar@gmail.com

Toomas Arumägi

Arengu- ja planeerimiskomisjoni esimees

VLHH

524 7605

toomas.arumagi@gmail.com

Olavi Jänes

Revisjonikomisjoni liige

VLEK

 

olavijanes@yahoo.com

Ülo Karpov

Sotsiaalkomisjoni aseesimees

VLHH

 

ulo.karpov@alecoq.ee

Urmas Kink

Volikogu aseesimees

Revisjonikomisjoni esimees

Põhimääruskomisjoni aseesimees

EKRE

509 7418

urmaskink@hot.ee

Rauno Kiuru

Kultuuri- ja spordikomisjoni esimees

VLHH

5397 2794

rkiuru1@gmail.com

Tarmo Kleimann

Majanduskomisjoni esimees

VLEK

501 1363

tarmo@astri.ee

Kuldar Lepik

 

EKRE

5657 3833

kuldar@hekumen.ee

Tanel Melk

 

RE

5344 1551

tanel.melk@lmp.ee

Argo Meresaar

 

RE

521 5700

meresaar@hotmail.com

Brit Mesipuu

Sotsiaalkomisjoni esimees

Hariduskomisjoni aseesimees

VLEK

521 5511

brit@milos.ee

Meelis Michelson

Revisjonikomisjoni aseesimees RE  5669 1600 mikesun600@gmail.com

Toomas Otsatalo

 

RE

528 7510

toomas.otsatalo@mail.ee

Arne Peda

 

VLHH

516 4080

arne526@gmail.com

Toivo Salus

Kultuuri- ja spordikomisjoni aseesimees

EKRE

5667 5567

toivo.salus@mail.ee

Heiki Sarapuu

 

VLHH

5565 9324

heiki.sarapuu@yle.edu.ee

Ivar Tedrema

Majanduskomisjoni aseesimees

IE

501 1587

tedrema.ivar@gmail.com

Kristo Toots

 

RE

514 3848

kristo.toots@miksteater.ee

Alan Uibo

Arengu- ja planeerimiskomisjoni aseesimees

VLEK

506 0660

alan@uibo.ee

Margot Võsokov

Hariduskomisjoni esimees

RE

5649 3901

margotvosokov@hotmail.com

 


EKRE - Eesti Konservatiivne Rahvaerakond, IE - ISAMAA Erakond, VLEK - valimisliit Ettevõtlik Kambja, VLHH - valimisliit Hoaiame Head, RE - Reformierakond 

Kambja valla valimiskomisjoni 10.11.2021 otsus nr 7 „Volikogu liikmete registreerimine"

Kambja valla valimiskomisjoni 16.11.2021 otsus nr 11 „Volikogu esimehe valimise tulemuste kindlakstegemine"

Kambja vallavolikogu 16.11.2021 otsus nr 1 „Vallavolikogu aseesimehe valimine"

Kambja vallavolikogu 16.11.2021 istungi protokoll nr 1

Kambja valla valimiskomisjoni 07.03.2022 otsus nr 12 „Volikogu liikme volituste peatamine, asendusliikme määramine"

Kambja valla valimiskomisjoni 06.09.2022 otsus nr 13 „Volikogu liikme volituste peatamine, asendusliikme määramine"

Kambja valla valimiskomisjoni 06.09.2022 otsus nr 14 „Volikogu liikme volituste peatamine, asendusliikme määramine"

Kambja valla valimiskomisjoni 29.09.2022 otsus nr 15 „Volikogu liikme volituste peatamine, asendusliikme määramine"