Liis Rosin

abivallavanem
(sotsiaal-, haridus- ja kultuurivaldkond)

tel +372 5301 6055
e-post liis.rosin@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Anneli Vetka

haridus- ja kultuuriosakonna juhataja

tel +372 5860 7882
e-post anneli.vetka@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel
Puhkusel 08.–19.07


Tair Anton

kultuuri- ja spordispetsialist

tel +372 5486 0890
e-post tair.anton@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel
Puhkusel 29.07–08.08

 


Kambja Kultuur ja Sport

logo

Vallavalitsuse hallatav asutus, mille tegevuse eesmärk on luua võimalused kultuuritegevuseks, vaba aja veetmiseks, sportimiseks, liikumisharrastuseks ning säilitada ja tutvustada kultuuri- ja spordipärandit.

Rauno Kiuru

juhataja

tel +372 5381 2150
e-post rauno.kiuru@kambja.ee

Puhkusel 01.–28.07


Tauri Anni

haldusjuht
(kultuurimajad)

tel +372 5649 7835
e-post tauri.anni@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel

 


Saidi Tammeorg

kultuurikorraldaja

tel +372 5309 9523
e-post saidi.tammeorg@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Kaspar Koolman

haldusjuht
(spordihooned)

tel +372 5565 9425
e-post kaspar.koolman@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Heiki Sarapuu

administraator
(Tõrvandi spordihoone)

tel +372 5565 9324
e-post heiki.sarapuu@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel