Liis Rosin

abivallavanem
(sotsiaal-, haridus- ja kultuurivaldkond)

tel +372 5301 6055
e-post liis.rosin@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Kambja Kultuur ja Sport

  • Aadress: Valge tee 1, Uhti küla, Kambja vald, 61712 Tartumaa
  • tel +372 5397 2794
  • e-post kultuursport@kambja.ee
  • vallavalitsuse hallatav asutus
  • registrikood 75009616
  • põhimäärus

Asutuse tegevuse eesmärk on luua võimalused kultuuritegevuseks, vaba aja veetmiseks, sportimiseks, liikumisharrastuseks ning säilitada ja tutvustada kultuuri- ja spordipärandit.

Rauno Kiuru

juhataja

tel +372 5397 2794
e-post rauno.kiuru@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Tauri Anni

haldusjuht
(kultuurimajad)

tel +372 5649 7835
e-post tauri.anni@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel

 


Saidi Tammeorg

kultuuritöötaja

tel +372 5309 9523
e-post saidi.tammeorg@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel

 


Kaspar Koolman

haldusjuht
(spordihooned)

tel +372 5565 9425
e-post kaspar.koolman@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel


Heiki Sarapuu

administraator
(Tõrvandi spordihoone)

tel +372 5565 9324
e-post heiki.sarapuu@kambja.ee

Vastuvõtt kokkuleppel