Vallakantselei

 

Vallasekretär

Marina Lehismets

tel +372 5688 5812

e-post marina.lehismets@kambja.ee


 

Jurist

Kaupo Piirsalu

tel 750 2614

e-post kaupo.piirsalu@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel

Puhkusel:
13.-17.09
23.-24.09
07.-08.10
18.-22.10


 

Registripidaja

Ilve Kahro

tel 750 2600

e-post ilve@ylenurme.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Dokumendihalduse spetsialist

Anne Noop

e-post anne.noop@kambja.ee

tel +372 750 2601

Vastuvõtt:

Kokkuleppel

Puhkusel 20.-24.09


Infospetsialist

Heigo Mägi

tel +372 5884 1112
e-post heigo.magi@kambja.ee

 


Finantsosakond

 

 

Finantsjuht

Eve Jaanus

tel 750 2603

e-post eve.jaanus@kambja.ee


 

Pearaamatupidaja

Eha Paade

tel 741 6200

e-post eha.paade@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel

Puhkusel 13.-24.09


 

 

Raamatupidaja

Marlene Tammoja

tel 750 2611

e-post marlene.tammoja@kambja.ee


 

Raamatupidaja

Airike Feirik

tel +372 5304 7070

e-post airike.feirik@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


 

Raamatupidaja

Marita Suits

tel 741 6244

e-post marita.suits@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Sotsiaalosakond

Sotsiaalosakonna juhataja

Rahel Tamm

tel 750 26045627 7072

e-post rahel.tamm@ylenurme.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Haridusnõunik

Maia Uibo

tel +372 750 2606

e-post maia.uibo@kambja.ee

Vastuvõtt:

Kokkuleppel


Sotsiaaltöö spetsialist

Marge Maidla

tel 750 26125691 1999

e-post marge.maidla@ylenurme.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Sotsiaaltöö spetsialist

Tiina Lobjakas

tel +372 741 6205502 5840

e-post tiina.lobjakas@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Sotsiaaltöö spetsialist

Aare Laak

tel 750 2612, 5696 5611
e-post aare.laak@kambja.ee

Vastuvõtt:

Kokkuleppel


Lastekaitsespetsialist

Lena Komkova

tel 5911 9068

e-post lena.komkova@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Lastekaitsespetsialist

Kristiina Puistaja

tel +372 5785 4166

e-post kristiina.puistaja@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Koduhooldustöötaja

Marika Mängli


Koduhooldustöötaja

Marika Lellep


Sotsiaaltöö spetsialist

Meriliis Kuuslap

Teenistussuhe peatunud alates 17.07.2021


Maa- ja ehitusosakond

Maa- ja ehitusosakonna juhataja

Timo Varik

tel 750 26155684 1033

e-post timo.varik@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Juhtiv planeerimisspetsialist

Riivo Leiten

tel 5672 2025

e-post riivo.leiten@kambja.ee

Vastuvõtt:

Kokkuleppel


Planeerimisspetsialist

Kristel Altsaar

tel 5300 9986

e-post kristel.altsaar@kambja.ee

Vastuvõtt:

Kokkuleppel


Ehitusjärelevalve spetsialist

Sandra Marran

tel +372 5304 9940
e-post sandra.marran@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Ehitusspetsialist

Ragnar Joosep

tel +372 741 64505672 2021

e-post ragnar.joosep@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Maaspetsialist

Marge Einola

tel +372 511 0706750 2605 

e-post marge@ylenurme.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Maaspetsialist

Arved Küngas

tel +372 5295 957741 6207

e-post arved.kungas@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Arendusosakond

Arendusjuht

Kristi Kull

tel 527 6413

e-post kristi.kull@ylenurme.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Keskkonnaspetsialist

Taivo Prants

tel 5919 3320

e-post taivo.prants@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Hankespetsialist

Kersti Luik

Teenistussuhe peatunud alates 25.01.2021


Haldusosakond

Haldusjuht

Ülo Plakso

tel 5684 1034

e-post ulo.plakso@kambja.ee

Vastuvõtt:

Kokkuleppel