Asutuse kontaktid

Kambja Vallavalitsus

Aadress: Pargi 2, Ülenurme alevik, Kambja vald, 61714 Tartumaa

tel +372 750 2601; 750 2600

e-post vald@kambja.ee

https://www.kambja.ee

Registrikood: 77000275

Arvelduskontod:

AS SEB Pank EE791010102034606009

Swedbank AS EE592200221068464111

 

Kantselei avatud: 

E - N 8.30 - 12.00; 12.30 -16.30, 
R 8.30 - 12.00; 12.30 - 14.00.
 
Ametnike poole palume pöörduda eelkõige helistades või kirjutades. Vastuvõtuaeg tuleb eelnevalt ametnikuga kokku leppida. Vastuvõtt toimub vastvalt kokkulepitule vallamajas (Pargi 2, Ülenurme) või Kambja teenuskeskuses (Kesk 2, Kambja).

 

 

Nimi

Kontakt

 

Vallavanem

Argo Annuk

tel 53 366 366
e-post argo.annuk@kambja.ee

 

Vallakantselei

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Vallasekretär

Marina Lehismets

5688 5812

marina.lehismets@kambja.ee

-

Jurist Kaupo Piirsalu

750 2614

kaupo.piirsalu@kambja.ee

Kokkuleppel

Volikogu sekretär

Reet Kiuru

741 6461,
5664 2006

reet.kiuru@kambja.ee

-

Registripidaja

Ilve Kahro

750 2600

ilve@ylenurme.ee

Kokkuleppel

Dokumendihalduse spetsialist

Anne Noop

anne.noop@kambja.ee

750 2601

Kokkuleppel

Infospetsialist

Heigo Mägi

heigo.magi@kambja.ee

-

Finantsosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Finantsjuht

Eve Jaanus

750 2603

eve.jaanus@kambja.ee

-

Pearaamatupidaja

Eha Paade

741 6200

eha.paade@kambja.ee

Kokkuleppel

Raamatupidaja

Marlene Tammoja

750 2611

marlene.tammoja@kambja.ee

-

Raamatupidaja

Airike Feirik

5304 7070

airike.feirik@kambja.ee

Kokkuleppel

Raamatupidaja

Marita Suits

741 6244

marita.suits@kambja.ee

Kokkuleppel

Sotsiaalosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Osakonna juhataja

Rahel Tamm

750 2604,
5627 7072

rahel.tamm@ylenurme.ee

Kokkuleppel

 

Sotsiaaltöö spetsialist

Marge Maidla

750 2612,
5691 1999

marge.maidla@ylenurme.ee

Kokkuleppel

Sotsiaaltöö spetsialist Aare Laak

750 2612
5696 5611

aare.laak@kambja.ee

Kokkuleppel

Sotsiaaltöö spetsialist

Tiina Lobjakas

741 6205,
502 5840

tiina.lobjakas@kambja.ee

Kokkuleppel

Lastekaitsespetsialist

Lena Komkova

5911 9068

lena.komkova@kambja.ee

Kokkuleppel

Puhkusel 24.01-04.02

Lastekaitsespetsialist

Kristiina Puistaja

5785 4166

kristiina.puistaja@kambja.ee

Kokkuleppel

Peretöötaja

Laura Kongi

5305 1235

laura.kongi@kambja.ee

Kokkuleppel

Koduhooldustöötaja

Marika Mängli

-

-

Koduhooldustöötaja

Marika Lellep

-

-

Haridus- ja kultuuriosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Haridusnõunik

Maia Uibo

750 2606

maia.uibo@kambja.ee

Kokkuleppel

Tõrvandi põhikooli direktor

Kristi Aria

 

-

Maa- ja ehitusosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Maa- ja ehitusosakonna juhataja

Timo Varik

750 2615,
5684 1033

timo.varik@kambja.ee

Kokkuleppel

Juhtiv planeerimisspetsialist

Riivo Leiten

5672 2025

riivo.leiten@kambja.ee

Kokkuleppel

Planeerimisspetsialist

Kristel Altsaar

5300 9986

kristel.altsaar@kambja.ee

Kokkuleppel

Ehitusjärelevalve spetsialist

Sandra Marran

5304 9940

sandra.marran@kambja.ee

Kokkuleppel

Ehitusspetsialist

Ragnar Joosep

741 6450,
5672 2021

ragnar.joosep@kambja.ee

Kokkuleppel

Maaspetsialist

Marge Einola

5817 0211

marge@ylenurme.ee

 

Kokkuleppel

Maaspetsialist

Arved Küngas

5303 3725

arved.kungas@kambja.ee

Kokkuleppel

Arendusosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Arendusjuht

Kristi Kull

527 6413

kristi.kull@ylenurme.ee

Kokkuleppel

Puhkusel 24.-30.01
asendab Taivo Prants

Hankespetsialist Triin Päid
 
-

Haldusosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Haldusjuht

Ülo Plakso

5684 1034

ulo.plakso@kambja.ee

Kokkuleppel

Keskkonnaspetsialist

Taivo Prants

5919 3320

taivo.prants@kambja.ee

 

Kokkuleppel