Kambja Vallavolikogu koosseis alates 13.03.2018

3.04.18

Volikogu liige                                           

Val.
nimekiri

Muudatused

Heiki Sarapuu

REF

-

Illari Lään

REF

-

Irma Drenkhan

VLK

-

Margot Võsokov

REF

-

Toomas Arumägi

REF

-

Avo Alliksaar

VLK

-

Leho Liiv

REF

-

Anti Kalvet

SDE

-

Marek Palusoo

VLK

-

Triin Nõmmistu

REF

-

Ülo Karpov

REF

-

Rauno Kiuru

VLK

-

Meelis Michelson

REF

-

Peep Puis

REF

-

Arne Peda

REF

-

Oliver Ots

VLK

-
Urmas Sarja REF -
Rait Rohumägi REF Asendusliikmena volikogu liikme (Maia Uibo) asemele asumine 13.03.2018. KOKS §20 lg 1, 2 ja 5. 

Vahur Järv

VLK

-

Toomas Keldoja

SDE

-

Virgo Kurist

EKRE

-

 

Kambja Vallavolikogu koosseis 01.03.2018 kuni 13.03.2018

3.04.18

Volikogu liige                                           

Val.
nimekiri

Muudatused

Heiki Sarapuu

REF

-

Illari Lään

REF

-

Irma Drenkhan

VLK

-

Margot Võsokov

REF

-

Toomas Arumägi

REF

-

Avo Alliksaar

VLK

-

Leho Liiv

REF

-

Anti Kalvet

SDE

-

Marek Palusoo

VLK

-

Triin Nõmmistu

REF

-

Ülo Karpov

REF

-

Rauno Kiuru

VLK

-

Meelis Michelson

REF

-

Peep Puis

REF

-

Maia Uibo

REF

Volikogu liikme volituste ennetähtaegne lõppemine 13.03.2018 seoses vallavalitsuses ametnikuna ametisse asumisega. KOKS § 18 lg l 6

Arne Peda

REF

-

Oliver Ots

VLK

-
Urmas Sarja REF Asendusliikmena volikogu liikme (Kaupo Piirsalu) asemele asumine 01.03.2018. KOKS §20 lg 1, 2 ja 5. 

Vahur Järv

VLK

-

Toomas Keldoja

SDE

Asendusliikmena volikogu liikme (Jana Morozov) asemele ajutiselt asumine 11.01.2018 - 31.12.2018. KOKS §20 lg 1, 2 ja 5. 

Virgo Kurist

EKRE

-

 

Kambja Vallavolikogu koosseis alates 11.01.2018 kuni 01.03.2018

18.09.18

Volikogu liige                                           

Val.
nimekiri

Muudatused

Heiki Sarapuu

REF

-

Illari Lään

REF

-

Irma Drenkhan

VLK

-

Margot Võsokov

REF

-

Toomas Arumägi

REF

-

Avo Alliksaar

VLK

-

Leho Liiv

REF

-

Anti Kalvet

SDE

-

Kaupo Piirsalu

REF

Volikogu liikme volituste ennetähtaegne lõppemine 01.03.2018 seoses vallavalitsuses ametnikuna ametisse asumisega. KOKS § 18 lg l 6

Marek Palusoo

VLK

-

Triin Nõmmistu

REF

-

Ülo Karpov

REF

-

Rauno Kiuru

VLK

-

Meelis Michelson

REF

-

Peep Puis

REF

-

Maia Uibo

REF

-

Arne Peda

REF

-

Oliver Ots

VLK

-

Vahur Järv

VLK

-

Toomas Keldoja

SDE

Asendusliikmena volikogu liikme (Jana Morozov) asemele ajutiselt asumine 11.01.2018 - 31.12.2018. KOKS §20 lg 1, 2 ja 5. 

Virgo Kurist

EKRE

-

 

Kambja Vallavolikogu koosseis alates 09.01.2018 kuni 11.01.2018

12.01.18

Volikogu liige                                            

Val.
nimekiri

Muudatus

Heiki Sarapuu

REF

-

Illari Lään

REF

-

Irma Drenkhan

VLK

-

Margot Võsokov

REF

-

Toomas Arumägi

REF

-

Avo Alliksaar

VLK

-

Leho Liiv

REF

-

Anti Kalvet

SDE

-

Kaupo Piirsalu

REF

-

Marek Palusoo

VLK

-

Triin Nõmmistu

REF

-

Ülo Karpov

REF

-

Rauno Kiuru

VLK

-

Meelis Michelson

REF

-

Peep Puis

REF

-

Maia Uibo

REF

-

Jana Morozov

SDE

Volitused volikogu liikmena peatatud enda soovil 11.01.2018 kuni 31.12.2018. KOKS §19 lg 2 p3.

Arne Peda

REF

-

Oliver Ots

VLK

-

Vahur Järv

VLK

-

Virgo Kurist

EKRE

Lõppenud volitustega volikogu liikme (Toivo Suuroja) asemele asendusliikmena asumine 09.01.2018. KOKS §20 lg 1, 2 ja 5.

 

Kambja Vallavolikogu koosseis 03.11.2017 kuni 09.01.2018

10.01.18

Volikogu liige                                     

Val.
nimekiri

Muudatus

Heiki Sarapuu

REF

-

Illari Lään

REF

-

Irma Drenkhan

VLK

-

 

Margot Võsokov

REF

-

Toomas Arumägi

REF

-

Avo Alliksaar

VLK

-

Leho Liiv

REF

-

Anti Kalvet

SDE

-

Kaupo Piirsalu

REF

-

Marek Palusoo

VLK

-

Triin Nõmmistu

REF

-

Ülo Karpov

REF

-

Rauno Kiuru

VLK

-

Toivo Suuroja

EKRE

Volituste ennetähtaegne lõppemine 09.11.2018 seoses elukohaga väljaspool Kambja valda. KOKS § 18 lg 1 p 3.

Meelis Michelson

REF

-

Peep Puis

REF

-

Maia Uibo

REF

-

Jana Morozov

SDE

-

Arne Peda

REF

Peatunud volitustega volikogu liikme (Aivar Aleksejev) asemele asendusliikmena asumine 03.11.2017. KOKS §20 lg 1, 2 ja 5.

Oliver Ots

VLK

-

Vahur Järv

VLK

Peatunud volitustega volikogu liikme (Ivar Tedrema) asemele asendusliikmena asumine 03.11.2017. KOKS §20 lg 1, 2 ja 5.

Seotud dokumendid:

Kambja Vallavolikogu koosseis 31.10.2017 kuni 03.11.2017

8.11.17

Nimi                                                  

Val.
nimekiri

Muudatus

Heiki Sarapuu

REF

 Valitud volikogu esimeheks 26.10.2017.

Illari Lään

REF

 Valitud volikogu revisjonikomisjoni liikmeks 31.10.2017.

Irma Drenkhan

VLK

 Valitud volikogu aseesimeheks 26.10.2017.

 Valitud volikogu sotsiaalkomisjoni esimeheks 31.10.2017.

Margot Võsokov

REF

 -

Toomas Arumägi

REF

 Valitud 31.10.2017 volikogu maakomisjoni esimeheks

Avo Alliksaar

VLK

 Valitud volikogu revisjonikomisjoni esimeheks 31.10.2017.

Leho Liiv

REF

 -

Anti Kalvet

SDE

 -

Kaupo Piirsalu

REF

 Valitud volikogu rahandus- ja majanduskomisjoni esimeheks 31.10.2017

Marek Palusoo

VLK

 Valitud volikogu rahandus- ja majanduskomisjoni aseesimeheks 31.10.2017.

Triin Nõmmistu

REF

 -

Ülo Karpov

REF

 Valitud volikogu sotsiaalkomisjoni aseesimeheks 31.10.2017.

Rauno Kiuru

VLK

 Valitud volikogu haridus- ja kultuurikomisjoni aseesimeheks 31.10.2017.

Toivo Suuroja

EKRE

 -

Meelis Michelson

REF

 Valitud volikogu revisjonikomisjoni liikmeks 31.10.2017.

Peep Puis

REF

 -

Maia Uibo

REF

  Valitud volikogu haridus- ja kultuurikomisjoni esimeheks 31.10.2017.

Jana Morozov

SDE

 -

Oliver Ots

VLK

Kohast loobunud volikogu liikme (Jüri Toomiste) asemele asendusliikmena asumine 23.10.2017. KOKS §20 lg 1, 2 ja 5.

Valitud 31.10.2017 volikogu maakomisjoni aseesimeheks.

 

 

Kambja Vallavolikogu koosseis 23.10.2017 kuni 31.10.2017

Nimi                                                  

Val.
nimekiri

Muudatus

Aivar Aleksejev

REF

 Volikogu liikme volitused peatunud 31.10.2017 seoses vallavanemaks valimisega - KOKS § 19 lg 2 p 1.

Heiki Sarapuu

REF

 Valitud volikogu esimeheks 26.10.2017.

Ivar Tedrema

VLK

 Volikogu liikme volitused peatunud 31.10.2017 seoses vallavalitsuse liikmeks nimetamisega - KOKS § 19 lg 2 p 1.

Illari Lään

REF

 Valitud volikogu revisjonikomisjoni liikmeks 31.10.2017.

Irma Drenkhan

VLK

 Valitud volikogu aseesimeheks 26.10.2017.

 Valitud volikogu sotsiaalkomisjoni esimeheks 31.10.2017.

Margot Võsokov

REF

 -

Toomas Arumägi

REF

 Valitud 31.10.2017 volikogu maakomisjoni esimeheks

Avo Alliksaar

VLK

 Valitud volikogu revisjonikomisjoni esimeheks 31.10.2017.

Leho Liiv

REF

 -

Anti Kalvet

SDE

 -

Kaupo Piirsalu

REF

 Valitud volikogu rahandus- ja majanduskomisjoni esimeheks 31.10.2017

Marek Palusoo

VLK

 Valitud volikogu rahandus- ja majanduskomisjoni aseesimeheks 31.10.2017.

Triin Nõmmistu

REF

 -

Ülo Karpov

REF

 Valitud volikogu sotsiaalkomisjoni aseesimeheks 31.10.2017.

Rauno Kiuru

VLK

 Valitud volikogu haridus- ja kultuurikomisjoni aseesimeheks 31.10.2017.

Toivo Suuroja

EKRE

 -

Meelis Michelson

REF

 Valitud volikogu revisjonikomisjoni liikmeks 31.10.2017.

Peep Puis

REF

 -

Maia Uibo

REF

  Valitud volikogu haridus- ja kultuurikomisjoni esimeheks 31.10.2017.

Jana Morozov

SDE

 -

Oliver Ots

VLK

Kohast loobunud volikogu liikme (Jüri Toomiste) asemele asendusliikmena asumine 23.10.2017. KOKS §20 lg 1, 2 ja 5.

Valitud 31.10.2017 volikogu maakomisjoni aseesimeheks

Seotud dokumendid:

Kambja Valla Valimiskomisjoni 23.10.2017 otsus nr 13 "Asendusliikme määramine volikogu liikmeks"

Kambja Valla Valimiskomisjoni 23.10.2017 otsus nr 14 "Kambja Vallavolikogu esimehe valimise tulemuste kindlakstegemine"

Kambja Vallavolikogu 26.10.2017 otsus nr 1 "Vallavolikogu aseesimehe valimine"

Kambja Vallavolikogu 31.10.2017 otsus nr 3 "Vallavolikogu revisjonikomisjoni esimehe valimine"

Kambja Vallavolikogu 31.10.2017 otsus nr 4 "Vallavolikogu revisjonikomisjoni liikmete valimine"

Kambja Vallavolikogu 31.10.2017 otsus nr 5 "Vallavolikogu rahandus- ja majanduskomisjoni esimehe ja aseesimehe valimine"

Kambja Vallavolikogu 31.10.2017 otsus nr 6 "Vallavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni esimehe ja aseesimehe valimine"

Kambja Vallavolikogu 31.10.2017 otsus nr 7 "Vallavolikogu maakomisjoni esimehe ja aseesimehe valimine"

Kambja Vallavolikogu 31.10.2017 otsus nr 8 "Vallavolikogu sotsiaalkomisjoni esimehe ja aseesimehe valimine"

Kambja Vallavolikogu 31.10.2017 otsus nr 9 "Vallavanema valimine"

Kambja Vallavolikogu 31.10.2017 otsus nr 10 "Kambja Vallavalitsuse liikmete arvu ja struktuuri kinnitamine"

Kambja Vallavolikogu 31.10.2017 otsus nr 11 "Kambja Vallavalitsuse kinnitamine"

 

 

Kambja Vallavolikogu koosseis 20.10.2017 - 23.10.2017

7.11.17

Nimi                                      

Val.
nimekiri

Muudatus

Aivar Aleksejev

REF

 -

Heiki Sarapuu

REF

 -

Ivar Tedrema

VLK

 -

Illari Lään

REF

 -

Irma Drenkhan

VLK

 -

Margot Võsokov

REF

 -

Toomas Arumägi

REF

 -

Avo Alliksaar

VLK

 -

Leho Liiv

REF

 -

Anti Kalvet

SDE

 -

Kaupo Piirsalu

REF

 -

Marek Palusoo

VLK

 -

Triin Nõmmistu

REF

 -

Ülo Karpov

REF

 -

Rauno Kiuru

VLK

 -

Toivo Suuroja

EKRE

 -

Meelis Michelson

REF

 -

Peep Puis

REF

 -

Jüri Toomiste

VLK

Volitused ennetähtaegselt lõppenud 23.10.2017. Kohast loobumine. KOKS §18 lg1 p6.

Maia Uibo

REF

 -

Jana Morozov

SDE

 -