Asutuse kontaktid

Kambja Vallavalitsus

Aadress: Pargi 2, Ülenurme alevik, Kambja vald, 61714 Tartumaa

tel +372 750 2600
e-post vald@kambja.ee

http://www.kambja.ee

Registrikood: 77000275

Arvelduskontod:

AS SEB Pank EE791010102034606009

Swedbank AS EE592200221068464111

 

 Kambja vallavalitsus alustab 18. maist etteregistreerimisel kodanike vastuvõttu. Vastuvõtule soovijal tuleb ametnikuga kohtumiseks leppida eelnevalt kokku aeg.

Vallavalitsuses Ülenurmel ja teenuskeskuses Kambjas võetakse kodanikke alates 18. maist vastu etteregistreerimise teel, mis tähendab, et kui inimene soovib ametnikuga kohtuda, tuleb selleks eraldi kokku leppida aeg telefoni või e-kirja teel.

Jätkuvalt on asjaajamiseks soovitatav kasutada eelkõige e-teenuseid, nõu küsimiseks helistada või saata ametnikule e-kiri.

Etteregistreerimine on vajalik ka selleks, et majas oleks võimalik järgida korrektselt 2+2 reeglit ning et vältida juhuslikke kogunemisi ja järjekordi.

Et üheaegselt ei satuks majja palju inimesi, on määratud vastuvõtupäevad osakondade vahel:

  • emaspäev –sotsiaalosakond;
  • teisipäev – haldusosakond ja arendusosakond;
  • kolmapäev –maa- ja ehitusosakond;
  • neljapäev – kantselei;

Vastuvõtule tulles tuleb silmas pidada 2+2 reeglit, kasutada vajadusel isikukaitsevahendeid ning pöörata suurt tähelepanu hügieeninõuete täitmisele

Vallavalitsus paneb kõikidele pöördujatele südamele, et kohtumistele ei tuldaks haigena.

Klientide ja ametnike turvalisuse tagamiseks tuleb kohtumisele tulles desinfitseerida fuajees käed, misjärel juhatatakse klient edasi õigesse ruumi. Tööpind ja muu vajalik desinfitseeritakse pärast iga kliendiga kohtumist.

Ametnikuga aja kokku leppimiseks palume helistada otse ametnikule või saata talle e-kiri. Vallavanema ja ametnike kontaktid:

 

Nimi

Kontakt

 

Vallavanem

Aivar Aleksejev

tel 513 8685

e-post aivar@ylenurme.ee

 

Vallakantselei

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Vallasekretär

Marina Lehismets

750 2601,
5688 5812

marina.lehismets@kambja.ee

-
Puhkusel 01.-02.10
Asendab jurist Kaupo Piirsalu

Jurist Kaupo Piirsalu

750 2614

kaupo.piirsalu@kambja.ee

N, kokkuleppel

Volikogu sekretär

Reet Kiuru

741 6461,
5664 2006

reet.kiuru@kambja.ee

-

Registripidaja-sekretär

Ilve Kahro

750 2600

ilve@ylenurme.ee

N, kokkuleppel

Registripidaja-sekretär

Merle Saik

741 6335,
5304 7070

merle.saik@kambja.ee

N, kokkuleppel

Finantsosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Finantsjuht

Eve Jaanus

750 2603

eve.jaanus@kambja.ee

-

Pearaamatupidaja

Eha Paade

741 6200

eha.paade@kambja.ee

Kokkuleppel

Raamatupidaja

Reet Keeroja

750 2611

reet.keeroja@ylenurme.ee

-

Raamatupidaja

Airike Feirik

741 6244

airike.feirik@kambja.ee

Kokkuleppel

Raamatupidaja

Marita Suits

741 6244

marita.suits@kambja.ee

Kokkuleppel

Sotsiaalosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Osakonna juhataja

Rahel Tamm

750 2604,
5627 7072

rahel.tamm@ylenurme.ee

E, kokkuleppel

Haridusnõunik

Maia Uibo

750 2606

maia.uibo@kambja.ee

E, kokkuleppel

Sotsiaaltöö spetsialist

Marge Maidla

750 2612,
5691 1999

marge.maidla@ylenurme.ee

E, kokkuleppel

Sotsiaaltöö spetsialist

Meriliis Kuuslap

741 6205,
502 5840

meriliis.kuuslap@kambja.ee

E, kokkuleppel

Lastekaitsespetsialist

Lena Komkova

5911 9068

lena.komkova@kambja.ee

E, kokkuleppel
Lastekaitsespetsialist Aare Laak

750 2612
5696 5611

aare.laak@kambja.ee

E, kokkuleppel

Koduhooldustöötaja

Marika Mängli

- -

Koduhooldustöötaja

Marika Lellep

5672 1900

-

Maa- ja ehitusosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Osakonnajuhataja

Tiit Lukas

5348 4904

tiit.lukas@ylenurme.ee

K, kokkuleppel

Ehitusspetsialist

Timo Varik

750 2615,
5684 1033

timo.varik@kambja.ee

K, kokkuleppel

Ehitusspetsialist

Ragnar Joosep

741 6450,
5672 2021

ragnar.joosep@kambja.ee

K, kokkuleppel

Planeerimisspetsialist

Riivo Leiten

5672 2025

riivo.leiten@kambja.ee

K, kokkuleppel

Maaspetsialist

Marge Einola

750 2605,
511 0706

marge@ylenurme.ee

 

K, kokkuleppel

Maaspetsialist

Arved Küngas

741 6207,
529 5957

arved.kungas@kambja.ee

K, kokkuleppel

Keskkonnaspetsialist

Taivo Prants

741 6207,
5919 3320

taivo.prants@kambja.ee

 
K, kokkuleppel

Arendusosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Arendusjuht

Kristi Kull

527 6413

kristi.kull@ylenurme.ee

T, kokkuleppel
Hankespetsialist Kersti Luik
 
-

Haldusosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Haldusjuht

Ülo Plakso

5684 1034

ulo.plakso@kambja.ee

T, kokkuleppel

Kambja Vallavalitsuse struktuur ja teenistuskohtade koosseis

Kambja Vallavalitsuse liikmed

Kambja Vallavolikogu liikmed