Teated

Vallavalitsuse kontaktid eriolukorras

Kambja vallavalitsus ning vallavalitsuse teenuskeskus on külastajatele suletud. Vastuvõtte ei toimu. Vallavalitsus tagab hädavajalike teenuste osutamise. Ametnikega on võimalik suhelda e-kirja või telefoni teel. Olenemata olukorrast jätkatakse oma igapäevast tööd ning püütakse olla inimestele igati abiks.

Vallavalitsusele on võimalik esitada avaldusi ja taotlusi valla üld-e-postiaadressile vald@kambja.ee ja postiga. Vallamajas toimub sünni registreerimine ainult erandkorras, mis tuleb eelnevalt kokku leppida vallasekretär Marina Lehismetsaga telefonil +372 5688 5812. Kõigil lapsevanematel võimalik oma lapse sünd ise registreerida rahvastikuregistris. Avaldust saavad esitada nii abielus, mitteabielus kui üksikvanemad.

 

Vallavanem Aivar Aleksejev tel 513 8685 e-post aivar@ylenurme.ee

Marina Lehismets 750 2601, 7502600, 5688 5812 marina.lehismets@kambja.ee

Jurist Kaupo Piirsalu 750 2614 kaupo.piirsalu@kambja.ee

Volikogu sekretär Reet Kiuru 5664 2006, 741 6461 reet.kiuru@kambja.ee

Registripidaja-sekretär Ilve Kahro ilve@ylenurme.ee

Registripidaja-sekretär Merle Saik 5304 7070, 741 6335 merle.saik@kambja.ee

Finantsjuht Sirje Suur 750 2603 sirje.suur@ylenurme.ee

Pearaamatupidaja Eha Paade 741 6200 eha.paade@kambja.ee

Raamatupidaja Reet Keeroja 750 2611 reet.keeroja@ylenurme.ee

Raamatupidaja Airike Feirik airike.feirik@kambja.ee

Raamatupidaja Marita Suits marita.suits@kambja.ee

Sotsiaalosakonna juhataja Rahel Tamm 750 2604, 5627 7072 rahel.tamm@ylenurme.ee

Haridusnõunik Maia Uibo 511 2512; maia.uibo@kambja.ee

Sotsiaaltöö spetsialistMarge Maidla 750 2612, 5691 1999 marge.maidla@ylenurme.ee

Sotsiaaltöö spetsialist Meriliis Kuuslap 502 5840, 7416205 meriliis.kuuslap@kambja.ee

Lastekaitsespetsialist Lena Komkova 5911 9068 lena.komkova@kambja.ee

Lastekaitsespetsialist Aare Laak 5696 5611 aare.laak@kambja.ee

Koduhooldustöötajad Marika Mängli ja Marika Lellep

Maa ja ehitus osakonnajuhataja Tiit Lukas 5348 4904, tiit.lukas@ylenurme.ee

Ehitusspetsialist Timo Varik 750 2615, 5684 1033, timo.varik@kambja.ee

Ehitusspetsialist Ragnar Joosep 5672 2021, 741 6450 ragnar.joosep@kambja.ee

Planeerimisspetsialist Riivo Leiten 5672 2025, riivo.leiten@kambja.ee

Maaspetsialist Marge Einola 750 2605, marge@ylenurme.ee

Maaspetsialist Arved Küngas 741 6207 arved.kungas@kambja.ee

Taivo Prants 5919 3320, taivo.prants@kambja.ee

Arendusjuht Kristi Kull 527 6413, kristi.kull@ylenurme.ee

Hankespetsialist Kersti Luik 750 2616 kersti.luik@kambja.ee

Haldusjuht Ülo Plakso 5684 1034 ulo.plakso@kambja.ee