Majanduskomisjon

Tegevusvaldkonnad on eelarve, eelarvestrateegia, vallavara ja arengukavade koordineerimise küsimused.

Tarmo Kleimann

Kambja Vallavolikogu liige

Majanduskomisjoni esimees

Valimisliit Ettevõtlik Kambja

tel +372 501 1363
e-post tarmo@astri.ee


Tanel Melk

Kambja Vallavolikogu liige

Majanduskomisjoni aseesimees

Eesti Reformierakond

tel +372 5344 1551
e-post tanel.melk@lmp.ee

 


Toivo Salus

Kambja Vallavolikogu liige

Kultuuri- ja spordikomisjoni aseesimees

Majanduskomisjon

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

tel +372 5667 5567
e-post toivo.salus@mail.ee

 


Ivar Tedrema

Kambja Vallavolikogu liige

Majanduskomisjon

Isamaa Erakond

tel +372 501 1587
e-post tedrema.ivar@gmail.com

 


Toomas Otsatalo

Kambja Vallavolikogu liige

Arengu- ja planeerimiskomisjon

Majanduskomisjon

Eesti Reformierakond

tel +372 528 7510
e-post toomas.otsatalo@mail.ee

 


Meelis Jürgens

Majanduskomisjon

Eesti Reformierakond

tel +372 503 8587
e-post meelis.jurgens@estiko.ee

 


Margus Kard

Majanduskomisjon

Valimisliit Ettevõtlik Kambja

tel +372 503 2888
e-post margus@ylinvest.ee

 


Rait Rohumägi

Majanduskomisjon

Valimisliit Hoiame Head

tel +372 523 3793
e-post rait@saarek.ee

 


Jaano Uibo

Majanduskomisjon

Valimisliit Hoiame Head

tel +372 512 3371
e-post jaano.uibo@hotmail.com