Maa- ja ehitusosakond

Kambja vallavalitsuse maa- ja ehitusosakonna pädevuses on maakorralduse, planeerimise, projekteerimise ja ehituse küsimused.

Osakond töötab Kambjas vallavalitsuse teenuskeskuses (Kesk 2, Kambja). 

Ametnike poole palume pöörduda eelkõige helistades või kirjutades. Vastuvõtuaeg tuleb eelnevalt ametnikuga kokku leppida. Vastuvõtt toimub vastavalt kokkulepitule Kambja teenuskeskuses (Kesk 2, Kambja) või vallamajas (Pargi 2, Ülenurme).

Alar Arukuusk

abivallavanem
(majanduse, ehituse, planeeringute
ja arenduse valdkond)

tel +372 5340 3160
e-post alar.arukuusk@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Osakond töötab Kambjas vallavalitsuse teenuskeskuses (Kesk 2, Kambja). 

Timo Varik

maa- ja ehitusosakonna juhataja

tel +372 750 26155684 1033
e-post timo.varik@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel

Puhkusel 27.06-03.07


Riivo Leiten

juhtiv planeerimisspetsialist

tel +372 5672 2025
e-post riivo.leiten@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel

Puhkusel 20.06-06.07


Kristel Altsaar

planeerimisspetsialist

tel +372 5300 9986
e-post kristel.altsaar@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel


Sandra Marran

ehitusjärelevalve spetsialist

tel +372 5304 9940
e-post sandra.marran@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel

Puhkusel 13.-26.06


Ragnar Joosep

ehitusspetsialist

tel +372 741 64505672 2021
e-post ragnar.joosep@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel

Puhkusel 20.06-08.07


Marge Einola

maaspetsialist

tel +372 5817 0211
e-post marge.einola@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel

Puhkusel 27.06-10.07


Arved Küngas

maaspetsialist

tel +372 5303 3725
e-post arved.kungas@kambja.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel