Maa- ja ehitusosakond

Kambja vallavalitsuse maa- ja ehitusosakonna pädevuses on maakorralduse, planeerimise, projekteerimise ja ehituse küsimused.

Osakond töötab Kambjas vallavalitsuse teenuskeskuses (Kesk 2, Kambja). 

Ametnike poole palume pöörduda eelkõige helistades või kirjutades. Vastuvõtuaeg tuleb eelnevalt ametnikuga kokku leppida. Vastuvõtt toimub vastvalt kokkulepitule Kambja teenuskeskuses (Kesk 2, Kambja) või vallamajas (Pargi 2, Ülenurme).

Maa- ja ehitusosakonna juhataja

Timo Varik

tel 750 26155684 1033

e-post timo.varik@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Juhtiv planeerimisspetsialist

Riivo Leiten

tel 5672 2025

e-post riivo.leiten@kambja.ee

Vastuvõtt:

Kokkuleppel


Planeerimisspetsialist

Kristel Altsaar

tel 5300 9986

e-post kristel.altsaar@kambja.ee

Vastuvõtt:

Kokkuleppel


Ehitusjärelevalve spetsialist

Sandra Marran

tel +372 5304 9940
e-post sandra.marran@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Ehitusspetsialist

Ragnar Joosep

tel +372 741 64505672 2021

e-post ragnar.joosep@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Maaspetsialist

Marge Einola

tel +372 511 0706750 2605 

e-post marge@ylenurme.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel


Maaspetsialist

Arved Küngas

tel +372 5295 957741 6207

e-post arved.kungas@kambja.ee

Vastuvõtt

Kokkuleppel