Kontaktid

Kambja Vallavalitsus

Aadress: Pargi 2, Ülenurme alevik, Kambja vald, 61714 Tartumaa

tel +372 750 2600
e-post vald@ylenurme.ee

http://www.kambja.ee

Registrikood: 77000275

Arvelduskontod:

AS SEB Pank EE791010102034606009

Swedbank AS EE592200221068464111

Kodanike vastuvõtt Ülenurme vallamajas (Pargi 2, Ülenurme) E 8.30 - 10.00, Kambja vallamajas (Kesk 2, Kambja) etteregistreerimisel. Kõigi ametnike vastuvõtt vastavalt ametniku vastuvõtuajale ja/või etteregistreerimisel. 

 

 

Nimi

Kontakt

Vallavanem

Aivar Aleksejev

tel 513 8685

e-post aivar@ylenurme.ee

Puhkusel 08. – 10.07,
asendab Tiit Lukas

 

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Abivallavanem

Ivar Tedrema

741 6450,
501 1587

ivar.tedrema@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:
E 9 - 12

Puhkusel 03. – 19.07

Vallakantselei

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Vallasekretär

Marina Lehismets

750 2601,
5688 5812

marina.lehismets@kambja.ee

-
Puhkusel 22.07 – 04.08,
asendab jurist Kaupo Piirsalu

Jurist Kaupo Piirsalu

750 2614

kaupo.piirsalu@kambja.ee

Pargi 2, Ülenurme:

etteregistreerimisel
K 8.30-12.00

Kesk 2, Kambja:
kokkuleppel

Puhkusel 25.06-14.07

Volikogu sekretär

Reet Kiuru

741 6461,
5664 2006

reet.kiuru@kambja.ee

-

Registripidaja-sekretär

Ilve Kahro

750 2600

ilve@ylenurme.ee

Pargi 2, Ülenurme:

E, K 8.30 - 12.00, 13.00 - 16.30;
R 8.30 - 12.00

Registripidaja-sekretär

Merle Saik

741 6335

merle.saik@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:

E, N 9 – 12;
K 9 – 12, 14 – 16

Puhkusel 01.-19.07

Finantsosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Finantsjuht

Sirje Suur

750 2603

sirje_s@ylenurme.ee

-

Puhkusel 08. – 19.07

Pearaamatupidaja

Eha Paade

741 6200

eha.paade@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:
E, N 9 – 12;
K 9 – 12, 14 – 16

Raamatupidaja

Reet Keeroja

750 2611

reet.keeroja@ylenurme.ee

-
Puhkusel 08. – 21.07

Raamatupidaja

Airike Feirik

741 6244

airike.feirik@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:

E, N 9 – 12;
K 9 – 12, 14 – 16

Puhkusel 22.07 – 09.08

Raamatupidaja

Marita Suits

741 6244

marita.suits@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:

E, N 9 – 12;
K 9 – 12, 14 – 16

Puhkusel 22. – 30.07

Sotsiaalosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Osakonna juhataja

Rahel Tamm

750 2604,
5627 7072

rahel.tamm@ylenurme.ee

Ülenurme Pargi 2:

E 08.30 - 12.00, 13.00 - 16.30;
K 13.00 -16.00
R 08.30 - 12.00;

Kambja Kesk 2:

K 9.00 – 12.00

Puhkusel, 29.07 – 23.08,
asendab Marge Maidla

Haridusnõunik

Maia Uibo

511 2512

maia.uibo@kambja.ee

Pargi 2, Ülenurme:

kokkuleppel

Kesk 2, Kambja:

kokkuleppel

Puhkusel 08.07 – 04.08

Sotsiaaltöö spetsialist

Marge Maidla

750 2612,
5691 1999

marge.maidla@ylenurme.ee

Pargi 2, Ülenurme:
E 8.30 - 12.00;
K 8.30 - 12.00, 13.00 - 16.30

Puhkusel 01.-26.07

Sotsiaaltöö spetsialist

Helina Tammemägi

741 6205,
502 5840

helina.tammemagi@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:

E 8 – 12
K 8 – 12; 13 – 16

Puhkusel 25.06-09.07

Lastekaitsespetsialist

Kristiina Puistaja

5911 9068

kristiina.puistaja@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:
E 8.30 – 12;
K 8.30 – 12, 13 – 16.30

Puhkusel 01.-26.07

Lastekaitsespetsialist Aare Laak

750 2612
5696 5611

aare.laak@kambja.ee

Pargi 2, Ülenurme:

E 8.30 - 12.00;
K 8.30 - 12.00, 13.00 - 16.30

Koduhooldustöötaja

Marika Mängli

- -

Koduhooldustöötaja

Marika Lellep

5672 1900

Puhkusel 25.06-19.07

Maa- ja ehitusosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Osakonnajuhataja

Tiit Lukas

5348 4904

tiit.lukas@ylenurme.ee

Pargi 2, Ülenurme:

kokkuleppel

Kesk 2, Kambja:

kokkuleppel

Puhkusel 15. – 31.07,
asendab Riivo Leiten

Ehitusspetsialist

Timo Varik

750 2615,
5684 1033

timo.varik@kambja.ee

Pargi 2, Ülenurme:

E 8.30 – 12, 13 – 16.30
K 8.30 – 12

Puhkusel 15. – 19.07

Ehitusspetsialist

Ragnar Joosep

741 6207,
5672 2021

ragnar.joosep@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:

E 9 – 11;
K 12 – 16

Puhkusel:

15.07-19.07;
29.07-02.08;
12.08-23.08.

Planeerimisspetsialist

Riivo Leiten

750 2615,
5672 2025

riivo.leiten@kambja.ee

Pargi 2, Ülenurme:

E 8.30 – 12
K 8.30 – 12

Kesk 2, Kambja:

kokkuleppel

Maaspetsialist

Marge Einola

750 2605 

marge@ylenurme.ee

 

Pargi 2, Ülenurme:

E 8.30 – 12, 13 – 16.30
K 8.30 – 12

 

Maaspetsialist

Arved Küngas

741 6207

arved.kungas@kambja.ee

Kesk 2, Kambja:
E, K 9 – 12, 14 – 16

Puhkusel 01.-14.07

Keskkonnaspetsialist

Taivo Prants

741 6207,
5919 3320

taivo.prants@kambja.ee

 

Kesk 2, Kambja:

E 9 – 12, 14 – 16

Pargi 2, Ülenurme:
kokkuleppel

Arendusosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Arendusjuht

Kristi Kull

750 2616,
527 6413

kristi.kull@ylenurme.ee

Pargi 2, Ülenurme:

E 8.30 - 12.00, 13.00 - 16.30

Hankespetsialist Kersti Luik
 
Puhkusel 08.-19.07

Haldusosakond

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontakt

Vastuvõtt

Haldusjuht

Ülo Plakso

5684 1034

ulo.plakso@kambja.ee

Pargi 2, Ülenurme:
E 9.30 - 12.00

Kesk 2, Kambja (Kab. 21):
K 9.30 - 12.00

Puhkusel 15. – 28.07

Kambja Vallavalitsuse struktuur ja teenistuskohtade koosseis

Kambja Vallavalitsuse liikmed

Kambja Vallavolikogu liikmed