Kambja vallavolikogu liikmed

15.09.22

 

Nimi                             Eestseisus, komisjon

Valimisnimekri

Telefon

E-post

Aivar Aleksejev

Volikogu esimees

Põhimääruskomisjoni esimees

VLHH

513 8685

aivar.aleksejev@kambja.ee

Avo Alliksaar

 

IE

520 7262

avo.alliksaar@gmail.com

Toomas Arumägi

Arengu- ja planeerimiskomisjoni esimees

VLHH

524 7605

toomas.arumagi@gmail.com

Olavi Jänes

 

VLEK

 

olavijanes@yahoo.com

Ülo Karpov

Sotsiaalkomisjoni aseesimees

VLHH

 

ulo.karpov@alecoq.ee

Urmas Kink

Volikogu aseesimees

Revisjonikomisjoni esimees

Põhimääruskomisjoni aseesimees

EKRE

509 7418

urmaskink@hot.ee

Rauno Kiuru

Haridus- ja kultuurikomisjoni esimees

VLHH

5397 2794

rkiuru1@gmail.com

Tarmo Kleimann

Majanduskomisjoni esimees

VLEK

501 1363

tarmo@astri.ee

Virgo Kurist

Revisjonikomisjon

EKRE

551 8069

virgo.kurist@gmail.com

Kuldar Lepik

Majanduskomisjoni aseesimees

EKRE

5657 3833

kuldar@hekumen.ee

Tanel Melk

 

RE

5344 1551

tanel.melk@lmp.ee

Argo Meresaar

 

RE

521 5700

meresaar@hotmail.com

Brit Mesipuu

Sotsiaalkomisjoni esimees

VLEK

521 5511

brit@milos.ee

Meelis Michelson

Revisjonikomisjoni aseesimees RE  -  -

Toomas Otsatalo

 

RE

528 7510

toomas.otsatalo@mail.ee

Arne Peda

 

VLHH

516 4080

arne526@gmail.com

Heiki Sarapuu

 

VLHH

5565 9324

heiki.sarapuu@yle.edu.ee

Ivar Tedrema

 

IE

501 1587

tedrema.ivar@gmail.com

Kristo Toots

 

RE

-

-

Alan Uibo

Arengu- ja planeerimiskomisjoni aseesimees

VLEK

506 0660

alan@uibo.ee

Margot Võsokov

Haridus- ja kultuurikomisjoni aseesimees

RE

5649 3901

margotvosokov@hotmail.com

 


EKRE - Eesti Konservatiivne Rahvaerakond, IE - ISAMAA Erakond, VLEK - valimisliit Ettevõtlik Kambja, VLHH - valimisliit Hoaiame Head, RE - Reformierakond 

Kambja valla valimiskomisjoni 10.11.2021 otsus nr 7 „Volikogu liikmete registreerimine"

Kambja valla valimiskomisjoni 16.11.2021 otsus nr 11 „Volikogu esimehe valimise tulemuste kindlakstegemine"

Kambja vallavolikogu 16.11.2021 otsus nr 1 „Vallavolikogu aseesimehe valimine"

Kambja vallavolikogu 16.11.2021 istungi protokoll nr 1

Kambja valla valimiskomisjoni 07.03.2022 otsus nr 12 „Volikogu liikme volituste peatamine, asendusliikme määramine"

Kambja valla valimiskomisjoni 06.09.2022 otsus nr 13 „Volikogu liikme volituste peatamine, asendusliikme määramine"

Kambja valla valimiskomisjoni 06.09.2022 otsus nr 14 „Volikogu liikme volituste peatamine, asendusliikme määramine"