Avo Alliksaar

Vallavolikogu liige 

(20.10.2017 - 01.05.2019;

01.10.2019 - )

Tel +372 520 7262

E-post avo.alliksaar@gmail.com

Valimisnimekiri: Valimisliit Koduvald

Sünniaeg: 26.07.1967

Erakondlik kuuluvus: puudub 

Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)

Töökoht ja amet: AGRIS OÜ, juhatuse liige


Toomas Arumägi

Vallavolikogu liige

Maakomisjoni esimees

Tel +372 524 7605

E-post toomas.arumagi@gmail.com

Valimisnimekiri: Eesti Reformierakond

Sünniaeg: 07.10.1976

Erakondlik kuuluvus: puudub

Haridus: Kõrgharidus

Töökoht ja amet: Päästeamet, valmisoleku büroo peaspetsialist


Irma Drenkhan

Vallavolikogu aseesimees

Sotsiaalkomisjoni esimees

Tel: +372 5395 1146

E-post: irma.drenkhan@gmail.com

Valimisnimekiri: Valimisliit Koduvald

Sünniaeg: 08.06.1968

Erakondlik kuuluvus: puudub

Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)

Töökoht ja amet: Kambja Perearstikeskus, pereõde


Vahur Järv

Vallavolikogu liige

Vallavolikogu maakomisjoni liige

Tel +372 509 1117

E-post: sepasoodi@hot.ee

Valimisnimekiri: Valimisliit Koduvald

Sünniaeg: 25.09.1959

Erakondlik kuuluvus: puudub

Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus).

Töökoht ja amet: Sepasöödi talu OÜ , talunik

 


Anti Kalvet

Vallavolikogu liige

Tel +372 509 2548

E-post anti.kalvet.001@mail.ee

Valimisnimekiri: Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Sünniaeg: 09.12.1945

Erakondlik kuuluvus: Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Haridus: Kõrgharidus

Töökoht ja amet: FIE


Ülo Karpov

Vallavolikogu liige

Sotsiaalkomisjoni aseesimees

Tel +372 503 9927

E-post ulo.karpov@alecoq.ee

Valimisnimekiri: Eesti Reformierakond

Sünniaeg: 05.01.1973

Erakondlik kuuluvus: puudub

Haridus: Kõrgharidus

Töökoht ja amet: AS A. Le Coq, müügiesindaja


Toomas Keldoja
 

Vallavolikogu liige

(alates 11.01.2018)

Tel: +372 5344 6290

E-post toomas.keldoja@gmail.com

Valimisnimekiri: Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Sünniaeg: 05.01.1964

Erakondlik kuuluvus: puudub

Haridus: Kõrgharidus

Töökoht ja amet: Toomas ja Pojad OÜ , juhatuse liige  

 


Rauno Kiuru

Vallavolikogu liige

Vallavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni aseesimees

Tel +372 5397 2794

E-post rkiuru1@gmail.com

Valimisnimekiri: Valimisliit Koduvald

Sünniaeg: 04.05.1990

Erakondlik kuuluvus: puudub

Haridus: Kõrgharidus

Töökoht ja amet: Kambja Põhikool, kehalise kasvatuse õpetaja



 

Virgo Kurist

Vallavolikogu liige
(alates 09.11.2018)

Tel +372 551 8069

E-post virgo.kurist@gmail.com

Valimisnimekiri: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Sünniaeg: 02.05.1969

Erakondlik kuuluvus: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Haridus: keskharidus (sh keskeriharidus)

Töökoht ja amet: Amitec Project OÜ, tegevjuht


Illari Lään

Vallavolikogu liige

Revisjonikomisjoni esimees

Tel: +372 502 8538

E-post: illari.laan@eava.ee

Valimisnimekiri: Eesti Reformierakond

Sünniaeg: 02.03.1973

Erakondlik kuuluvus: Eesti Reformierakond

Haridus: Kõrgharidus

Töökoht ja amet: OÜ Westil, juhatuse liige


Leho Liiv

Vallavolikogu liige

Revisjonikomisjoni aseesimees

Rahandus- ja majanduskomisjoni liige

Tel +372 517 6701

E-post leho.liiv@gmail.com

Valimisnimekiri: Eesti Reformierakond

Sünniaeg: 14.04.1971

Erakondlik kuuluvus: Eesti Reformierakond

Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)

Töökoht ja amet: Diamond Team OÜ, juhatuse liige


Meelis Michelson

Vallavolikogu liige

Revisjonikomisjoni liige

Tel +372 5669 1600

E-post mikesun600@gmail.com

Valimisnimekiri: Eesti Reformierakond

Sünniaeg: 08.09.1970

Erakondlik kuuluvus: Eesti Reformierakond

Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)

Töökoht ja amet: Eesti Rahvusringhääling, tehnik


Triin Nõmmistu

Vallavolikogu liige

Haridus- ja kultuurikomisjoni liige

Tel +372 5598 4956

E-post triin.nommistu@gmail.com

Valimisnimekiri: Eesti Reformierakond

Sünniaeg: 18.03.1988

Erakondlik kuuluvus: Eesti Reformierakond

Haridus: kõrgharidus

Töökoht ja amet: ettevõtja


Janno Ott

Vallavolikogu liige (alates 01.05.2019)

Tel 5648 2003

E-post jannoott@hotmail.com

Valimisnimekiri: Valimisliit Koduvald

Sünniaeg: 20.02.1990

Erakondlik kuuluvus: puudub 

Haridus: Kõrgharidus

Töökoht ja amet: Ott Trade OÜ, juhatuse liige. MHK valve ja haridustehnoloog


Marek Palusoo

Vallavolikogu liige

Rahandus- ja majanduskomisjoni aseesimees

Tel +372 5649 4038

E-post marekpalusoo@gmail.com

Valimisnimekiri: Valimisliit Koduvald

Sünniaeg: 01.02.1972

Erakondlik kuuluvus: 

Haridus: Põhiharidus

Töökoht ja amet: Motosepp OÜ juhataja

 


 

Arne Peda

Vallavolikogu liige

Vallavolikogu maakomisjoni liige

Tel +372 516 4080

E-post: arne526@gmail.com

Valimisnimekiri: Eesti Reformierakond

Sünniaeg: 12.06.1957

Erakondlik kuuluvus: puudub

Haridus: Kõrgharidus

Töökoht ja amet: OÜ Ülenurme Teed, juhataja

 


Peep Puis

Vallavolikogu liige

Haridus- ja kultuurikomisjoni esimees

Tel +372 508 2255

E-post peep.puis@ylenurme.ee

Valimisliit: Eesti Reformierakond

Sünniaeg: 22.03.1962

Erakondlik kuuluvus: Eesti Reformierakond

Haridus: Keskharidus (sh keskeriharidus)

Töökoht ja amet: Tartu linnavalitsus, perekonnaseisutoimingute peaspetsialist; Võnnu kultuurimaja, direktor


Rait Rohumägi


Vallavolikogu liige (alates 13.03.2018)

Rahandus- ja majanduskomisjoni esimees

Tel: +372 523 3793

E-post: rait@saarek.ee

Valimisnimekiri: Eesti Reformierakond

Sünniaeg: 03.03.1981

Erakondlik kuuluvus: Eesti Reformierakond

Haridus: Kõrgharidus

Töökoht ja amet: Saarek Productions AS, nõukogu liige


Heiki Sarapuu
 

Vallavolikogu esimees

Tel +372 5565 9324

E-post: heiki.sarapuu@yle.edu.ee

Valimsinimekiri: Eesti Reformierakond

Sünniaeg: 11.12.1965

Erakondlik kuuluvus: puudub 

Haridus: Kõrgharidus

Töökoht ja amet: Ülenurme Gümnaasium, õpetaja

 


Urmas Sarja

Kambja Vallavolikogu liige (alates 01.03.2018)

maakomisjoni aseesimees

tel  +372 514 3163

e-post: urmas@taure.ee

Valimisnimekiri: Eesti Reformierakond

Sünniaeg: 13.04.1975

Erakondlik kuuluvus: puudub

Haridus: Kõrgharidus

Töökoht ja amet: AS Taure, müügiesindaja 


Ivar Tedrema

Vallavolikogu liige

(volitused peatunud 31.10.2017 kuni 11.11.2019 seoses vallavalitsuse liikmeks nimetamisega).

Vallavolikogu rahandus- ja majanduskomisjoni liige

Tel +372 501 1587

E-post tedrema.ivar@gmail.com

Valimisnimekiri: Valimisliit Koduvald

Erakondlik kuuluvus: puudub

Sünniaeg: 19.04.1954

Haridus: Kõrgharidus

 


Margot Võsokov

Vallavolikogu liige

Vallavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni liige

Tel +372 5649 3901

E-post margotvosokov@hotmail.com

Valimisnimekiri: Eesti Reformierakond

Sünniaeg: 14.03.1986

Erakondlik kuuluvus: Eesti Reformierakond

Haridus: Kõrgharidus

Töökoht ja amet: Võimlemisklubi Ülenurme, klubi juht ja treener