« Tagasi

Robootika ja drooni huviring algajatele

 

Neljapäeviti kell 13.50 - 14.35 Ülenurme gümnaasiumi aulas (Tartu mnt 5, Ülenurme)

​​Koolivaheaegadel õppetööd ei toimu!​

Õppeaasta: septembri teisest nädalast - aprilli lõpp (12.09.2019.-30.04.2019.)

Osalustasu: 30€/kuu I pool õppeaastat (september-detsember): 115€ (tasumine septembris) II pool õppeaastat (jaanuar-aprill): 115€ (tasumine jaanuaris)

Robootika ja drooni huviringis on õpilastel võimalik õppida programmeerimist mänguliselt ning lisaks saada algteadmisi ja oskusi droonide lennutamiseks. 

Õppeaasta vältel õpib laps käsitlema robootika komplektidest põhiliselt LEGO WeDo-d. Lisaks tutvuvad õpilased ka järgmiste robotitega: Dash, Ozobot ning BeeBott.

Droonide osas tutvustatakse lastele esmalt drooninduse seadusi ja kasutatakse simulatsiooni. Kui simulatsioonis on õpilane saavutanud piisava vilumuse ja taseme, siis on õpilasel võimalik proovida kätt drooni lennutamises. Ühes huviringi tunnis tegeleb korraga droonidega kaks last. Samal ajal teised tegelevad robotitega. Üle iga kuue õppetöö tunni on lapsel võimalik tegeleda drooni lennutamisega. Igas tunnis drooni lennutada kõik lapsed ei saa, kuna eelmine õppeaasta näitas seda, et lapsed vajavad drooni käsitlema õppimiseks individuaalset juhendamist. Vastasel juhul on nädalaga kõik huviringi droonid katki. 

Teave:

tel 5392 4580
e-post dronootika@gmail.com
https://www.dronootika.com