Sotsiaaltöö korraldusest

16.03.20

Kuigi klientide vastuvõtt on Kambja vallavalitsuses peatatud, töötavad vallavalitsuse sotsiaaltöötajad võimalikult tavapärasel viisil. Kõik vallavalitsuse sotsiaaltöötajad on telefoni teel ja e-posti teel kättesaadavad. Sotsiaaltöötajate kontaktid on leitavad siit.

Toetuse taotlused edastage valla kodulehe kaudu elektroonselt, e-posti teel või jättes paberkandjal vallavalitsuse või Kambja teenuskeskuse postkasti. 

Väljaspool tööaega kiiretes küsimustes võtke ühendust sotsiaalosakonna juhataja Rahel Tammega telefonil +372 5627 7072.

Sotsiaalosakond

Sotsiaalosakonna juhataja

Rahel Tamm

tel 750 26045627 7072

e-post rahel.tamm@ylenurme.ee

Vastuvõtt

Pargi 2, Ülenurme:

E 8.30 - 12.00, 13.00 - 16.30;
K 13.00 -16.00
R 8.30 - 12.00;

Kesk 2, Kambja:

K 9.00 – 12.00


Haridusnõunik

Maia Uibo

tel +372 750 2616

e-post maia.uibo@kambja.ee

Vastuvõtt:

Pargi 2, Ülenurme: 

kokkuleppel 

Kesk 2, Kambja: 

kokkuleppel

 


Sotsiaaltöö spetsialist

Marge Maidla

tel 750 26125691 1999

e-post marge.maidla@ylenurme.ee

Vastuvõtt

Pargi 2, Ülenurme:

E 8.30 - 12.00;
K 8.30 - 12.00, 13.00 - 16.30


Sotsiaaltöö spetsialist

Meriliis Kuuslap

tel 741 6205502 5840

e-post meriliis.kuuslap@kambja.ee

Vastuvõtt

Kesk 2, Kambja:
E 8.30 – 12;
K 8.30 – 12, 13 – 16.30


Lastekaitsespetsialist

Lena Komkova

tel 5911 9068

e-post lena.komkova@kambja.ee

Vastuvõtt

Kesk 2, Kambja:

E 8.30 – 12;
K 8.30 – 12, 13 – 16.30


Lastekaitsespetsialist

Aare Laak

tel 750 2612, 5696 5611
e-post aare.laak@kambja.ee

Vastuvõtt:

Pargi 2, Ülenurme:

E 8.30 - 12.00;
K 8.30 - 12.00, 13.00 - 16.30


Koduhooldustöötaja

Marika Mängli


Koduhooldustöötaja

Marika Lellep

tel 5672 1900


Lastekaitsespetsialist

Kristiina Puistaja

Teenistussuhe peatunud alates 29.03.2020